dodano: 2021-09-28 21:25:01
PCPS3PS4XBOX

Dying Light, Dying Light 2, Crysis Remastered, Wreckfest... jakie tytuły zagościły i zagoszczą jeszcze na Nintendo Switchu?

Autor: AnoX
Dying Light, Dying Light 2, Crysis Remastered, Wreckfest... jakie tytuły zagościły i zagoszczą jeszcze na Nintendo Switchu?
14°
0

Dying Light Edycja Platynowa, Dying Light 2 Stay Human, Crysis Remastered czy Wreckfest to tylko przykłady znanych marek zmierzających/obecnych już na konsolce Nintendo Switch.

Ostatni program z serii Nintendo Direct zaprezentował sporą serię tytułów od zewnętrznych studiów, które mają za pewien czas zagości na mobilnej konsolce. Po pewnym czasie przyglądamy się kilku propozycjom, które mogą zapewnić Wam sporo zabawy w trakcie nadchodzących miesięcy jesienno-zimowych.

Podczas wydarzenia nie zabrakło wrocławskiego Techlandu, polskiego reprezentanta oferującego wszystko co najlepsze ze swojej oferty. Firma zdecydowała się zapowiedzieć, że Dying Light w wersji Edycja Platynowa zagości na rynku już 19 października 2021 roku (w Japonii będzie to 13 stycznia przyszłego roku) w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

 

Większym zaskoczeniem mogło być jednak ujawnienie, że na Switchu będzie się można zapoznać również z Dying Light 2 Stay Human, nadchodzącym hitem który będzie dostępny... w wersji strumieniowanej. Gra w związku z czym wymagać będzie stałego połączenia z siecią, będą w ten sposób dostarczany do ograniczonej pod względem podzespołów konsoli. Debiut tego wydania wraz z demkiem odbędzie się 4 lutego 2022 roku.

DyingLight_2_Cloud_version

 

THQ Nordic pojawiło się na wydarzeniu, zapowiadając że jeszcze tej jesieni gracze będą mogli stanąć do brutalnej rywalizacji na torze w Wreckfest. Wielkie samochodowe derby, niebawem zagoszczą także w wersji mobilnej!

 

Już dziś gracze mogą się zapoznać na sprzęcie Wielkiego N także z Crysis Remastered, ulepszonym wydaniem świetnie przyjmowanej trylogii Cryteka. Dawne hity można ograć zarówno cyfrowo jak i zakupić także w wersji pudełkowej.

 

Kalypso Media i Realmforge Studios również wypuściły swój projekt w postaci Spacebase Startopia, urokliwej propozycji o ekonomicznej symulacji, stawiając także na strategię budowania imperium.

 

Koei Tecmo poinformowało, że Touken Ranbu Warriors zagości na Nintendo Switchach w maju 2022 roku, otwierając przed graczami efektownie prezentujące się gry, nieźle przenosząc markę na tę platformę.

 

Capcom także potwierdził swoją obecność na wydarzeniu wraz z Monster Hunter Rise Sunbreak, nowemu rozszerzeniu, które zagości na komputerach osobistych oraz Switchu latem przyszłego roku.

 

UnMetal to nowa propozycja Unepic_Fran oraz Versus Evil, która czerpiąc z klasyki, przenosi ją do nowoczesnych standardów oraz pomysłów. Tytuł już teraz może nas zabawić swoim miksem czasów przeszłych i teraźniejszości.

 

To tylko wybrana część tytułów dostępnych z minionego Nintendo Directa, odwzorowującego w sporym stopniu jak wiele różnorodnych tytułów z różnych segmentów gości na Switchu. Zarówno wielkie marki jak i pomniejsze propozycje, goszczą na sprzęcie mającym ewidentnie rosnące problemy związane z wydajnością.... DL 2 nie jest jedyną grą działającą w ramach streamingu, pytanie będzie brzmieć jaka będzie jakość tego portu oraz jak będzie on funkcjonował w praktyce.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama