dodano: 2020-10-14 21:55:01
PC

Dziś Partisans 1941 oficjalnie zalicza premierę na Steamie, gdzie gracze mogą się zapoznać z nową strategią czasu rzeczywistego!

aktualności news Dziś Partisans 1941 oficjalnie zalicza premierę na Steamie
Dziś Partisans 1941 oficjalnie zalicza premierę na Steamie, gdzie gracze mogą się zapoznać z nową strategią czasu rzeczywistego!
26°
0

Strategia Partisans 1941 dziś oficjalnie zalicza swoją premierę na komputerach osobistych, gdzie gracze za pośrednictwem Steam mogą stanąć do walki.
 
W dniu dzisiejszym gracze mogą się zapoznać z pełną wersją strategii Partisans 1941, propozycji, którą mieliśmy przyjemność sprawdzić za sprawą wersji demonstracyjnej latem.
 
Propozycja czerpiąca garściami z serii Commandos ma zaoferować graczom wysoki poziom rozgrtywki, osadzonej w okresie inspirowany wydarzeniami w trakcie drugiej wojny światowej.
 
 
 
Akcja zabiera graczy na Front Wschodni, gdzie mamy poznać wymyślone grupy wykreowanej grupy partyzantów, stających naprzeciw żołnierzom niemieckich za ich linią frontu.
 
Zapoznaj się także zKing Arthur: Knight's Tale to nowa propozycja węgierskiego studia NeocoreGames! Czas na kolejny XCOM w świecie fantasy!
 
Naszym zadaniem będzie przekradanie się przez najważniejsze punkty, wyeliminowanie zagrożenia oraz pozyskanie przewagi poprzez działania partyzanckie, obejmujące stawiane nam wyzwania i zadania.
 
Partisans 1941 ukazało się dziś tj. 14 października 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama