dodano: 2019-08-14 07:00:07

Dziś poznamy Need for Speed Heat - Czas na klimaty gorącego Miami?

Autor: AnoX
Dziś poznamy Need for Speed Heat - Czas na klimaty gorącego Miami?
20°
0

Need for Speed Heat ma być oficjalnie ujawniony przez EA, a co za tym idzie poznamy ogólny klimat i charakter gry. Czy faktycznie będzie to gorące Miami?
 
W dniu dzisiejszym powinniśmy oficjalnie poznać najnowszą odsłonę cyklu ponownie stworzoną przez Ghost Games, które w ostatnich latach potrafiło całkowicie nie trafić w gusta lub zawalić swoje tytuły mikotransakcjami i zbędnym wręcz grindem na masę godzin. Jest to kolejna gra EA zatem nie powinno to specjalnie dziwić....
 
Odchodząc jednak od uszczypliwości... raczej od faktów, należy zauważyć, że bardzo szybko od czasu wystartowania specjalnego licznika do sieci trafiło kilka przebitek wywodzących się z pierwszego zwiastuna.
 
Justin Wack and the Big Tome Hack, współczesne życie jaskiniowca
 
Dwie grafiki odnosiły się do uciekającego w różu faceta oraz jedna przedstawiała jakąś wytatuowaną kobietę, która mogłaby być bohaterką lub na przykład główną przeciwniczką naszej postaci.
 
Pojawiła się tez trzecia potwierdzająca także logo nowej produkcji, które posiada właśnie różowy napis Heat, na tle przechodzących odcieni niebieskiego i kończące się na mocnym fiolecie. Czemu o tym wspominam? Ponieważ bardzo mocno kojarzy się to z GTA Vice City oraz innymi grami osadzonymi w Miami lub jego odpowiedniku.
 
Tak, to zdecydowanie zbyt mało, aby móc ferować jakieś ostateczne wyroki, niemniej należy zauważyć, że jest to mocne odstępstwo od poprzedników, co może zaintrygować wiele osób. Zapowiedź ma się dziś odbyć, zatem już w okolicach godziny 16 przeczytać i zobaczyć będziecie mogli jak prezentują się założenia nowej odsłony uznanego cyklu.

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama