dodano: 2019-06-10 22:40:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

E3 2019 - Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint buduje atmosferę

Autor: AnoX
E3 2019 - Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint buduje atmosferę
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint pojawiło się na targach E3 2019 podczas konferencji Ubisoftu i po raz kolejny doskonale zbudowano atmosferę.
 
Najnowsza strzelanka od Ubisoftu zagościła już w kilku miejscach, w tym na ostatnim Google Stadia Connect, tymczasem na E3 2019 doczekaliśmy się kolejnego materiału, świetnie budującego atmosferę przed zbliżającą się coraz szybkiej premierą.
 
Po raz kolejny gwiazdą był Cole, który naprawdę dużą rolę będzie odgrywać w nadchodzącej odsłonie. Pojedynek Duchów z Wilkami ma mieć wielką rolę i zacięcie, dzięki któremu z przyjemnością gracze będą mogli śledzić starcie technologii i umiejętności.
 
E3 2019 - Watch Dogs Legion, czyli każdy może być celem i narzędziem
 
Na miejscu pojawił się sam Jon wraz z psem, dzięki czemu gracze znów się zakochali. Jego postać ma brać na siebie wiele, przy okazji robiąc to na swój sposób i zgodnie z własnym kodeksem. Nawiązania do łowców pojawiają się wcześniej, a co za tym idzie atmosfera ma być jeszcze bardziej podkręcona.
 
Twórcy stawiają tym razem na ekstremalne doświadczenia, co ma dostarczyć także społeczny program Delta Company.
 
5 września wystartują beta testy, do których można się zapisać, aby się przekonać o tym jak będzie prezentować się produkcja.
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ukaże się 4 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1Na komputerach grę będzie można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.
 
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama