dodano: 2019-06-11 07:35:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

E3 2019 - Outriders, czyli nowa gra People Can Fly będzie sukcesem?

Autor: AnoX
Gra: Outriders
E3 2019 - Outriders, czyli nowa gra People Can Fly będzie sukcesem?
22°
0

Outriders to zupełnie nowa gra polskiego studia People Can Fly, który ma zaoferować nam sporo świetnych doznań. Co zaprezentowało Squre Enix na E3 2019?
 
Zupełnie nowa produkcja polskiego studia została oficjalnie ujawniona, dzięki czemu z maksymalnie dwójką znajomych będziemy mogli zwiedzać wyjątkową planetę w poszukiwaniu pewnego sygnału.
 
Poniższe materiały wideo sugerują, że zabierzemy się do mrocznej rzeczywistości, w której na nasze postacie czyhać będzie naprawdę wiele oryginalnych potworów, na które zapolujemy.
 
E3 2019 - Marvel's Avengers zachwyci cały świat? Oto prezentacja...
 
- OUTRIDERS to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat – powiedział Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly. - To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że OUTRIDERS to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!. -
 
- People Can Fly to idealny zespół do stworzenia takiej gry jak OUTRIDERS. Mają ogromne doświadczenie w pracy nad światowej klasy strzelaninami, a do tego znają Unreal Engine jak mało kto w tej branży – powiedział Lee Singleton, wiceprezes Square Enix External Studios.
 
- OUTRIDERS to dla nas niezwykle ekscytujący projekt. Skupiamy się na tym, by dostarczyć graczom kooperacyjną strzelaninę AAA z bardzo rozbudowaną mechaniką i mocną narracją – powiedział Jon Brooke, wiceprezes Square Enix External Studios. - Zespół People Can Fly wie jak zaprojektować satysfakcjonujący system strzelania i już teraz nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy wam więcej szczegółów tej zimy. -
 
Outriders ukaże się latem 2020 roku na PC, PS i XB1.
 
Twitter gry
 
 

Tagi: outriders,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80