dodano: 2020-04-23 06:15:02
PS4PS4 PROXBOX

EA szykuje mocne uderzenie na premierę PlayStation 5 i Xbox Series X!

Autor: AnoX
Gra: UFC 4
66°
0
EA szykuje mocne uderzenie na premierę PlayStation 5 i Xbox Series X!
W sieci nie brakuje ostatnio plotek dotyczących nowej generacji konsol, a jedna z nich dotyczy nowej gry od EA zmierzające na PlayStation 5 i Xbox Series X.
 
Wczoraj pojawiy się w sieci pogłoski wskazujące, że EA zamierza rozpocząć kolejną generację od nowej gry z serii UFC! Cykl pod ich skrzydłami ma się tak sobie, zatem byłaby to niezła okazja na poprawę odbioru.
 
UFC 4 ma zagwarantować graczom jeszcze wyższy poziom realizmu połączony ze zręcznościowym podejściem na wzór chociażby FIFA 20. To powoli budowano, lecz nie było to skuteczne... najlepszym tego przykładem było to, że jedyne co wyszło w tej kwestii to tryb Ultimate.
 
Najnowszy tytuł bazujący na mieszanych sztukach walki raczej na pewno będzie tytułem między generacyjnym, a co za tym idzie zapewne będzie to nieco ograniczona pod względem pełnego wykorzystania mocy, odsłona.
 
Czwarta odsłona od tego wydawcy miałaby zagwarantować graczom tym razem znacznie większą zawartość, korzystając z jakości poprzednich odsłon. Ma to być ewolucja, a nie rewolucja co może odbić się na jakości.
 
Na głębsze zmiany będziemy musieli poczekać do czasu znacznie większej sprzedaży PlayStation 5 i Xbox Series X, która niestety najprawdopodobniej nastąpi dopiero za kilka miesięcy.
 
To także kolejny przykład na to jak wiele w dalszym ciągu stanowią generacje konsol, co potrafią one zaoferować także firmom zewnętrznym i co może nas wszystkich czekać w przyszłości.
 
Trzecie UFC doczekało się takiego sobie przyjęcia, a wyraźny nacisk na zarabianie chociażby na kwestii trybu Ultimate nie zostało dobrze odebrane po zwyczajnie przeciętnych poprzednich bijatykach. Tym razem nic nie wskazuje na to, aby miało być wyraźnie lepiej pod względem jakości....

źródło: gamerant.com/ufc-4-ps5-xbox-series-x-leak/ fot. Anastase Maragos on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama