dodano: 2021-02-23 00:10:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

EA i Hazelight zaprezentowały nowy zwiastun z rozgrywką z It Takes Two!

Autor: AnoX
EA i Hazelight zaprezentowały nowy zwiastun z rozgrywką z It Takes Two!
18°
0

It Takes Two doczekało się wprowadzenia nowego zwiastuna, w którym Electronic Arts i Hazelight Studio prezentuje rozgrywkę! Co czeka Cady'ego i May?

Już 26 marca będziemy się mogli zapoznać z kolejnym wspólnym projektem obu firm po A Way Out, którym będzie growa komedia romantyczna It Takes Two.

Zapoznaj się także z: The Mystery of Woolley Mountain w maju na konsoli Nintendo Switch, zapowiedź D.I. Catcher, garść informacji od Lightfoot Brothers

Najnowsza kooperacyjna propozycja ma zagwarantować graczom szereg atrakcji oraz wyzwań, które będziemy z bliską osobą pokonywać.

Cody i May stojąc przed rozpoczęciem się procesu rozwodowego będą musieli ściśle współpracować, aby być w stanie powrócić do domu i zaopiekować się kochaną córką Rose.

To kolejna produkcja z linii EA Originals, czyli pomniejszych, ale zadbanych i dopracowanych projektów ze sporą dawką oryginalnych pomysłów i rozwiązań.

It Takes Two ukaże się 26 marca 2021 roku komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5PlayStation 4, Xbox One,  Xbox Series X i Xbox Series SGra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Play.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama