dodano: 2019-06-08 19:10:03
PCNSHPS4PS4 PROPS5

EA Play 2019 - Apex Legends z nową porcją zawartości i atrakcji

Autor: AnoX
EA Play 2019 - Apex Legends z nową porcją zawartości i atrakcji
17°
0

Apex Legends również zagościło na imprezie EA Play 2019, gdzie mogliśmy poznać nowe atrakcje zmierzające do rozgrywki. Co wprowadzono i zmieniono?
 
Battle Royale osadzone w ramach uniwersum Titanfall okazało się wcześniej sporym sukcesem, który w ostatnim czasie mocno spada. W każdym bądź razie EA postanowiło powrócić z tematem tego tytułu.
 
EA Play 2019 - Jak się ma Star Wars Jedi Fallen Order? Chyba dobrze!
 
Twórcy zdecydowali się zapowiedzieć oraz zaprezentować zupełnie nową treść i atrakcje, które zapewnią nam okazję do zaznajomienia się z większą dawką atrakcji i zaskoczeń.
 
Legendary Hunt to nowe wydarzenie, które zapewni graczom serię ekskluzywnych atrakcji i skórek, z których będzie można skorzystać. Ponadto pojawi się tryb sprawdzenia się z najmocniejszymi graczami.
 
Do 9 czerwca trwać będzie weekend z podwójnym doświadczeniem, dzięki czemu będzie można sporo zyskać, także w kontekście nowych atrakcji. Przedstawiono nam również atrakcje, które są związane z drugim sezonem gry.
 
Battle Charge ma zaoferować nowe bronie, skórki oraz ulepszony balans zabawy. Zabawa może stawać się jeszcze dynamiczniejsza oraz efektywniejsza dla czy, w czym będziemy się mogli posłużyć stworzonymi przez siebie brońmi. Gracze mogą liczyć na dwie nowe skórki legendarne do broni oraz postaci.
 
Deweloperzy zapewniają, że w Apex Legends pojawi się także system rankingowy, a także dziesiąta postać Wattson. Natalie ma dostarczyć nam moce bazujące na energii oraz kwantowej technologii. Bohaterka koncentruje się na kontroli otoczenia, a w dodatku mocno jest powiązana ze światem przedstawionym oraz jego historią.
 
Strona gry
 
Watch live video from EA on www.twitch.tv

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80