dodano: 2020-07-12 06:00:01
PS4PS4 PROXBOX

EA SPORTS UFC 4 zostało oficjalnie zapowiedziane wraz z szeregiem informacji dotyczących nadchodzącej gry o najbardziej znanej organizacji MMA!

Autor: AnoX
Gra: UFC 4
EA SPORTS UFC 4 zostało oficjalnie zapowiedziane wraz z szeregiem informacji dotyczących nadchodzącej gry o najbardziej znanej organizacji MMA!
21°
0

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało EA SPORTS UFC 4, czyli kolejną odsłonę zręcznościowego symulatora mieszanych sztuk walki wprost z USA.
 
Po długim czasie oczekiwania w końcu Electronic Arts zdecydowało się ujawnić EA SPORTS UFC 4, czyli kolejną odsłonę znanego zręcznościowego symulatora mieszanych sztuk walki, który ponownie zabierze nas do wyjątkowych, cyfrowych gal wzorowanych na dokonaniach w tej dziedzinie UFC.
 
Tym razem na okładce znajdziemy dwóch zawodników - Israela "The Last Stylebender" Adesanya i Jorge'a "Gamebred" Masvidala.
 
To za między innymi ich sprawą będziemy mogli sprawdzić nową zawartość oraz rozwiązania, dzięki którym będziemy mogli nieco inaczej doświadczyć wyjątkowości mieszanych sztuk walki.
 
 
Twórcy postawili na znacznie wyższy poziom realizmu, wprowadzając przy okazji także postacie znane ze sceny boksu wagi królewskiej - Anthonym Joshua i Tysonem Fury.
 
UFC 4 zdecydowało się zaoferować graczom możliwość kształtowania własnego stylu walki, który będziemy mogli przez cały czas rozwijać, dostosowywać oraz wprowadzać jednolicie do wszystkich trybów gry.
 
W ramach trybu kariery będziemy mogli przejść drogę od zera do gwiazdy UFC, a nowe osoby mogą sprawdzić się także w nowych środowiskach - The Kumite, The Backyard, UFC Apex i Action Avenue. Tryb Kariery ma zagwarantować graczom także nowszy sposób tworzenia historii zawodników, wprowadzając ewolucję oraz kontrolę w zakresie kreowania relacji z innymi osobami.
 
Wśród nowych atrakcji znajdziemy także Blitz Battles oraz Online World Championships za sprawą których będziemy mogli udowodnić, że to właśnie my jesteśmy najlepszymi cyfrowymi zawodnikami na całym świecie.
 
Kombinacje typu clinch-to-strike mają zapewnić graczom mają dostarczyć graczom większą płynność, precyzję oraz możliwość doboru odpowiedniej strategii.
 
Ubisoft oficjalnie potwierdza przeciek o Far Cry 6! Grę mamy w pełnej krasie ujrzeć podczas Ubisoft Forward!
 
- EA SPORTS UFC 4 to najlepsza gra walki, jaką kiedykolwiek stworzono - powiedział prezydent UFC Dana White. - Kibice mogą grać na najlepszych arenach, jak również walczyć w środowiskach Backyard i Kumite. EA SPORTS UFC 4 pozwala na grę najlepszymi sportowcami w historii UFC oraz legendami takimi jak Bruce Lee i mistrzowie boksu Anthony Joshua i Tyson Fury. To niesamowite, jak dobra jest ta gra. -
 
- Jestem twarzą nowej fali zawodników UFC, więc dobrze czuję się reprezentując ten sport w grze UFC nowej generacji - powiedział mistrz UFC w wadze średniej Israel Adesanya. - Cieszy mnie, że moi kibice mogą cieszyć się grą mną, tak samo jak raduję się nią ja. -
 
- UFC 4 to najbardziej realistyczna gra MMA w historii - powiedział Brian Hayes, dyrektor kreatywny EA SPORTS UFC. - Stworzyliśmy niezwykłe doświadczenie walki, które pozwala graczom tworzyć własne dziedzictwo w UFC dzięki trybowi Stwórz Gracza, odkrywać początki MMA poprzez nowe areny walk i mieć pełną kontrolę nad każdym uderzeniem i obaleniem dzięki poprawionej mechanice. - 
 
- W MMA chodzi o więcej niż walkę o pas. Chodzi o to, kim jesteś jako osoba i o determinacji, która Cię napędza, aby awansować z nikomu nieznanych do wyprzedawanych na pniu aren na całym świecie - powiedział Jorge Masvidal, zawodnik wagi półśredniej UFC. - Wychowałem się na podwórkowych walkach, więc ekscytujące jest dla mnie to, że ten styl walki przychodzi do UFC 4 i gracze będą mogli pokazać swoją mentalność Gamebreda. -
 
EA SPORTS UFC 4 ma zadebiutować 14 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze abonamentu EA Access będą mogli zapoznać się z Wczesnym Dostępem gry od 7 sierpnia 2020 roku, gdzie czekać będzie wiele przedpremierowych wyzwań.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama