dodano: 2020-02-13 17:05:02

Eden Falling zagości w 2020 roku do Wczesnego Dostępu! Czym jest gra?

Autor: AnoX
Eden Falling zagości w 2020 roku do Wczesnego Dostępu! Czym jest gra?
18°
0

Eden Falling to nowa gra studia Razor Edge Games, która w 2020 roku zagości we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Czym jest gra i co nam zaoferuje?
 
Co powiecie na zapoznanie się z grą dla pojedynczego oraz wielu graczy nastawioną na model CRPG i mechaniki oraz systemy pochodzące z planszowych gier? Akcja gry zabierze nas do Stanów Zjednoczonych oraz do Meksyku, gdzie na wielkim obszarze będziemy zmagać się w postapokaliptycznych pustkowi.
 
Unicestwienie jakiego dokonała asteroida 410777 na zawsze zmieniła Ziemię, a my będziemy jedną z grup, które starają się przywrócić porządek oraz spokój rozbitej na wielu poziomach ludzkości.
 
Criterion Games ponownie będzie odpowiedzialne za serię Need for Speed
 
Nasza postać wraz z sojusznikami będzie przeżywać wiele przygód, przy okazji starając się pomóc wielu ludziom ze względu na szerokie zasoby opowieści uzyskiwanych przez bazy z "papierowych" odpowiedników.
 
Eden Falling ma dostarczyć nam gigantyczny obszar na Północy i Południu, starając się zachować sporo głębi, rywalizujące ze sobą frakcje oraz permadeath naszych towarzyszy.
 
Twórcy już w tej chwili zapewniają, że dzięki oparciu się o modularny model, gra będzie posiadać łatwą i przyjemność obsługę i implementację moddów.
 
Eden Falling trafi do Wczesnego Dostępu w 2020 roku.
 
Karta na Steam

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama