dodano: 2020-03-30 07:30:01
PCPS4PS4 PROXBOX

ELDEN RING niczym Shadow of the Colossus? Ciekawa analiza...

Autor: AnoX
ELDEN RING niczym Shadow of the Colossus? Ciekawa analiza...
18°
0

Serwis gamerant dokonał ciekawej analizy, której zarys ELDEN RING wygląda niezwykle ciekawie ze względu na porównanie do Shadow of the Colossus.
 
Jedną z najbardziej pamiętnych gier na PlayStation 2 było właśnie Shadow of the Colossus, które zachwycało wieloma rozwiązaniami. Z czasem gra zagościła także na PlayStation 4, gdzie remaster okazał się udaną produkcją.
 
Być może From Software zainspirowało się dokonaniami Team Ico, kształtując w podobny sposób swoją najnowszą grę - ELDEN RING. Tytuł ten zgodnie z dotychczasowymi informacjami może mieć podobną konstrukcję.
 
ELDEN RING z wyciekiem plotek dotyczących rozgrywki. Co ma nas czekać?
 
Deweloperzy zapowiedzieli, że nie tworzą gry z otwartym światem, ale otwarta konstrukcja rozgrywki może zaoferować nam coś na podobieństwo wspomnianego tytułu.
 
Jeżeli faktycznie analiza gamerant, była by bliska prawdy to spodziewać się możemy sporych przestrzeni do swobodnego pokonywania i być może nieco innego kształtowania naszego doświadczenia. Być może mierzenie się z przeciwnikami będzie łatwiejsze od razu, a wyzwanie nie będzie skupione na przechodzeniu zgodnie z zarysowanym schematem.
 
ELDEN RING z przypadkowym ujawnieniem okresu premierowego
 
Są to oczywiście w dalszym ciągu domniemywania, jednakże może być w nich nieco prawdy, a to by zapewniło graczom jeszcze więcej atrakcyjnej oferty atrakcji różnego typu. From nie boi się tego typu świeżych pomysłów, co widać po Bloodborne czy Sekiro Shadow Die Twice.
 
ELDEN RING nie ma oficjalnej daty premiery.
 

źródło: gamerant.com/elden-rings-open-field-concept-explained/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama