dodano: 2021-10-16 10:05:01

Eli Roth: Historia Horroru, premiera trzeciego sezonu dokumentu o filmach grozy powraca na AMC

Eli Roth: Historia Horroru, premiera trzeciego sezonu dokumentu o filmach grozy powraca na AMC
14°
0

Eli Roth: Historia Horroru, premiera trzeciego sezonu dokumentu o filmach grozy, ich powstawaniu i niezwykłej popularności, powraca na kanał AMC niebawem.

Eli Roht i jego opowieść o horrorze, film dokumentalny prezentujący filmu o tematyce grozy nieco od kuchni, powraca na kanał AMC z kolejnym, tym razem już trzecim sezonem. Eli Roth: Historia Horroru: sezon 3 ma swoją datę premiery, którą ustalono na listopad. Pojawił się także jego plakat. 

Najnowszy sezon to kontynuacja tego, co widzieliśmy w poprzednich sezonach, między innymi w Eli Roth: historia horroru w sezonie 2 . Ruszamy tym razem w podróż po tym co nas bawi, a zarazem przeraża w filmach grozy. Twórca przygląda się zarówno klasykom gatunku, jak i horrorom, które nie są tak znane. Nowe odcinki to tematy sequeli, także tych bardzo udanych, infekcje i choroby, zdolności parapsychiczne, szaleni naukowcy, horror postapokaliptyczny i ten, który rozgrywa się na naszych oczach podczas świąt okolicznościowych.

Przeczytaj również: Recenzja Eli Roth: Historia Horroru - sezon 2, serial dokumentalny kanału AMC prezentujący filmy grozy, nieco od kuchni

Eli Roth, który jest także producentem wykonawczym serii, powraca jako prowadzący, a wraz z nim: Cate Blanchett, Margaret Cho, Jeffrey Combs, Jamie Lee Curtis, Geena Davis, Lex Scott Davis, Robert Englund, Vanessa Hudgens, Elliott Knight, David Koechner, Christopher Landon, Meat Loaf, Greg Nicotero, Jonah Ray, Giovanni Ribisi, Jessica Rothe, Madeleine Stowe, Quentin Tarantino, Jennifer Tilly, Edgar Wright, Rob Zombie, i wielu innych. 

Premiera Eli Roth: Historia horroru: sezon 3 na AMC już 11 listopada o godzinie 22:00.

AMCPOL_EliRothHOH_S3_Portrait_Prem 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama