dodano: 2020-02-28 23:05:03

Esport News - Promocje a IEM 2020, Media Expert, Acer, iiyama

Autor: AnoX
16°
0
Esport News - Promocje a IEM 2020, Media Expert, Acer, iiyama
IEM 2020 właśnie trwa bez udziału publiczności, Media Expert wydało oświadczenie w związku z tym, Acer zaprasza do Planet9. Więcej w Esport News!
 
Media Expert opublikowało swoje stanowisko odnoszące się do sytuacji związanych z koronawirusem oraz zamknięciem IEM-u dla publiczności. Treść 
 
Oświadczenie:
Towarzyszące Intel Extreme Masters 2020 promocje sprzedażowe w sieci Media Expert odbędą się mimo zamknięcia imprezy dla publiczności.
 
Ze względu na rozprzestrzenianie się w Europie koronawirusa i w trosce  o bezpieczeństwo uczestników, wojewoda śląski odebrał Intel Extreme Masters 2020 status imprezy masowej. Elektryzujące graczy na całym świecie wydarzenie  w katowickim Spodku oraz finał międzynarodowego turnieju Counter-Strike: Global Offensive odbędzie się zatem bez udziału publiczności.

Jako oficjalny partner tego wydarzenia rozumiemy i szanujemy decyzję władz województwa śląskiego. Jednocześnie informujemy, że sieć Media Expert zdecydowała o kontynuowaniu wszystkich specjalnych akcji sprzedażowych, zaplanowanych na IEM 2020. Z promocji na produkty gamingowe można skorzystać do 8 marca 2020 r.
 
 
 
iiyama również zdecydował się na zorganizowanie wielkiej akcji promocyjnej, w ramach której na czas zawodów możemy zaoszczędzić nawet 200 złotych na urządzeniach z serii G-Master. Zniżki działać będą do 8 marca 2020 roku.
 
 
Firma Actina nie mogła w pełni skorzystać ze swojego stanowiska, jednakże ich oferta dostępna jest także w sklepie sferis, gdzie czekają także produkty Trust Gaming, ASUS Republic of Gamers, WD Black, Kaspersky i EATON.
 
 
Firma Acer nie zmieniła swoich planów dotyczących platformy Planet9, w związku z czym zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do tej nowiusieńkiej inicjatywy.
 
Fani i entuzjaści e-sportu mogą już się zarejestrować, przygotowując się do pełnoprawnego startu ze wszystkimi zaletami i narzędziami. Z resztą więcej o Planet9 wspominaliśmy Wam w tym miejscu.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama