dodano: 2020-01-13 13:06:01

Esport News - Zanzarah w AGO ROGUE, zwiastun LOL-a za sezon 2020

Autor: AnoX
Esport News - Zanzarah w AGO ROGUE, zwiastun LOL-a za sezon 2020
13°
1

W najnowszym Esport News przeczytacie o dołączeniu Zanzaraha do AGO ROGUE, zwiastun sezonu 2020 w League of Legends i o Apex Legends Global Series w 2020.
 
 
Nikolay “Zanzarah” Akatov to kolejny zawodnik, którego obserwować będziemy mogli w składzie League of Legends zespołu AGO ROGUE. 23-letni Rosjanin to gracz doświadczony, którego umiejętności w roli junglera będą niezwykle cenne umiejętności . To kolejne wzmocnienie zespołu po podpisaniu kontraktu z Mystiques drużyny.
  
- Wybór junglera nie należał do najtrudniejszych. Postawiliśmy na Zanzarah, z którym pracowałem 2 lata temu. Od zawsze byłem fanem jego podejścia do pracy, umiejętności przywódczych oraz talentu w League of Legends. Nikolay wnosi do zespołu mnóstwo kreatywności, posiada także naprawdę silny głos, który przydaje się podczas dowodzenia zespołem w trakcie meczów. - mówi Alex “Sharkz” Taranda, trener zespołu AGO ROGUE
 
 
Riot Games udostępniło zwiastun sezonu 2020 od wspomnianego LOL-a, który zdecydowanie warto zobaczyć, nawet jeżeli nie jest się graczem tego tytułu. Animacja prezentuję się naprawdę efektownie oraz dostarcza nam przemyślany materiał, który w ciągu kilku minut w zasadzie oddaje wszystko to czym jest ten tytuł i co się wiąże ze zmaganiami pomiędzy drużynami. Zacięte i efektowne potyczki, sporo akcji, efektowne zagrania oraz wiele zwrotów akcji!
 
 
 
 
Firma Lenovo i ich dział gamingowy Legion nawiązały współpracę z Electronic Arts i Respawn Entertainment, dzięki czemu zawody z cyklu Apex Legends Global Series posługiwać się będą komputerami osobistymi i monitorami właśnie marki Legion.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:18:38

Nie najlepiej to rokuje. Masakra. Aż sie nie chce tego ogladac i badac w ogole.

Reklama
Reklama