dodano: 2020-05-22 18:00:02
PC

ENCODYA, prace nad przygodową grą dystopijną trwają w najlepsze. Premiera w tym roku

Gra: ENCODYA
ENCODYA, prace nad przygodową grą dystopijną trwają w najlepsze. Premiera w tym roku
13°
0

ENCODYA, klasyczna gra przygodowa utrzymana w dystopijnym klimacie, dzieło Chaosmonger Studio i Assemble Entertainment składać się będzie z pięciu części.
 
ENCODYA to przygodowa gra niezależnego Chaosmonger Studio, pracującego równolegle nad zabawną platformową grą Clunky Hero. Deweloper wraz z Assemble Entertainment, wydawcą Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry jeszcze w tym roku zadebiutuje na Steam i GOG.com z dystopijną, rysunkową przygodówką, której rozwój szybko posuwa się do przodu, nawet mimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. 
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - solucja, poradnik
 
Informowaliśmy Was niedawno o pojawieniu się nowego zwiastuna filmowego, prezentującego nowy fragment rozgrywki. Gra, z której wrażenia z wersji demonstracyjnej znajdziecie na łamach naszego serwisu, jest przygodowym tytułem podzielonym na pięć części. Twórcy poinformowali, że pierwsza część gry jest już gotowa, druga będzie gotowa do końca maja. Deweloper zamierza skończyć projekt do września i mieć sporo czasu do jej przetestowania aż do premiery, która nastąpić ma pod koniec tego roku. 
 
ENCODYA to przygodowa i klasyczna produkcja growa, które przenosi graczy do Neo-Berlina roku 2062, wielkiej metropolii, które kierowana jest przez olbrzymie korporacje. Dystopijny ustrój, połączenie biedy i bogactwa i wszechobecne roboty. W grze przejmujemy kontrolę nad dziewięcioletnią dziewczynką, sierotą, która w towarzystwie swojego przyjaciela i obrońcy, robota o nazwie SAM-53, mieszka na dachu prowizorycznego sierocińca. Pewnego dnia dziewczynka znajduje wiadomość od swojego ojca, który podobno zostawił jej misję dokończenie tego, nad czym pracował jej rodzic. 
 
ENCODYA zadebiutuje na Steam oraz GOG.com w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux do końca 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama