dodano: 2020-10-18 01:00:01
PC

Enlisted zagości premierowo na Xbox Series S/X, będąc jednocześnie czasowo ekskluzywnym dla nowych urządzeń Microsoftu!

Autor: AnoX
Gra: Enlisted
Enlisted zagości premierowo na Xbox Series S/X, będąc jednocześnie czasowo ekskluzywnym dla nowych urządzeń Microsoftu!
13°
0

Gaijin Entertainment i Darkflow Software poinformowały, że strzelanka Enlisted trafi premierowo i ekskluzywnie na konsole Xbox Series X i Xbox Series S!
 
W ramach programy Game Preview, premierowo na nowych urządzeniach Microsoftu w dniu ich premiery będzie się można zapoznać z wieloosobową strzelanką Enlisted, utrzymaną w klimacie drugiej wojny światowej.
 
Produkcję po zakupie pakietu Founder's Pack będziemy mogli sprawdzić, jednocześnie zmagając się zarówno w przestrzeni powietrznej, jak i na ziemi, gdzie w kilku osobowych składach walczymy o zwycięstwo.
 
 
 
Do dyspozycji otrzymujemy żołnierzy, których możemy szkolić, rozwijać wyposażać w sprzęt oraz gadżety, dzięki którym będziemy mogli lepiej kształtować swój styl zabawy, dostosowując się jednocześnie do sytuacji na froncie.
 
Gra podzielona została na kampanie skoncentrowane wokół najważniejszych wydarzeń największego w historii konfliktu, starając się zagwarantować jak największą porcję zawartości będącej odwzorowaniem przedmiotów z danego starcia.
 
 
Jedną z nowości w ramach Game Preview będzie Inwazja Normandzka, włączająca w ramach swojej treści D-Day oraz następujące po nim bitwy, w tym Bitwę o Berlin.
  
Gra będzie działać na nowym silniku Dagor, który gracze mogą kojarzyć zarówno z Cuisine Royale jak również z hitowego War Thundera, dzięki czemu produkcja będzie dobrze działać, korzysta z realistyczne światła, eksplozji czy destrukcji otoczenia.
 
Na Xbox Series X możemy liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę, natomiast w przypadku Series S w 1440 p i 60 klatkach na sekundę.
 
Enlisted jest dostępne na komputerach osobistych. Gra zagości 10 listopada 2020 roku na Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama