dodano: 2019-10-08 16:00:09
PCPS4PS4 PROXBOX

Fallout 76 wzbogacił się o kolejne ciekawe miejsce - Hotel Miłości

Autor: nocarz
Fallout 76 wzbogacił się o kolejne ciekawe miejsce - Hotel Miłości
11°
0

Fallout 76 wzbogacił się o kolejne ciekawe miejsce - Hotel Miłości, który nie jest tym na co wygląda.
 
Użytkownicy Fallout 76 posiadają nieposkromioną wyobraźnię, a gra Bethesdy tylko aktywowała tą bezkresną umiejętność. Jeden z graczy wziął sobie na cel naiwność pozostałych i z premedytacja seryjnego mordercy co jakiś czas zastawia na pustkowiach wymyślne pułapki. Najnowszą z nich jest Hotel Miłości, w którym jednak brakuje tego uczucia albo jest go zbyt dużo. To już musicie ocenić sami.
 
To nowe miejsce posiada oczywiście dobrze wyposażone pokoje, osobne łazienki i pewną, niezwykle nie miłą niespodziankę na poddaszu. Oto w jednym z tych gustownych pokoi znajduje się łoże niezwykle wygodne, a nad nim napis "połóż się". W momencie kiedy zmęczony wędrowiec wygodnie umości się na posłaniu, wszystko nagle się zapala, zapada, a nasza postać ląduje na posadzce w recepcji. To zasługa specjalnie rozmieszczonych miotaczy ognia, które dewastują cały strych.
 
Użytkownik o nicku Kazamati stworzył także jakiś czas temu Klub dla Dżentelmenów, w którym nie uświadczymy tańczących półnagich dziewcząt ale czeka nas kolejna nie miła niespodzianka. W jednym z pomieszczeń stoi czerwona kanapa, a nad nią strzałka sugerująca abyśmy usiedli. Kiedy to zrobimy naprzeciw nas odsłania się okno, w którym stoi postać dziewczyny, a chwilę potem zza naszych pleców zioną miotacze ognia spalając nas na popiół. Kazamati stworzył także Mobilną Wyrzutnię Brahminów i Dom Zabaw.
 
 
Kazamati to kolejny z użytkowników, który próbuje spowodować u graczy Fallouta 76 mocniejsze bicie serca. Fanów pustkowi próbowano już bowiem ukatrupić w specjalnym labiryncie z Deathclawem w roli głównej.
 
Fallout 76 ukazał się 14 listopada zeszłego roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Kanał Youtube użytkownika Kazamati
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama