dodano: 2020-11-21 08:30:02

Fatman czyli Sposób na świętego, czarna komedia zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Mikołaj jakiego nie znamy!

Autor: agusia16
Tagi: Fatman,film,komedia,czarna komedia,Święty Mikołaj,Mikołaj,Sposób na świętego,czarny humor,kino,premiera kinowa
Fatman czyli Sposób na świętego, czarna komedia zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Mikołaj jakiego nie znamy!
30°
0

Fatman czyli Sposób na świętego Mikołaja, czarna komedia Eshoma Nelmsa i Iana Nelmsa zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Mikołaj jakiego nie znamy!
 
Fatman, zgoła inne spojrzenie na Mikołaja, znudzonego, zmęczonego i wściekłego, w przesiąkniętej czarnym humorem komedii, która została zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. 
 
Przeczytaj także: Fatman, alternatywna wersja Mikołaja w czarnej komedii z Melem Gibsonem w roli głównej. Świat nie jest taki milutki!
 
Fatman, to produkcja, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu, prezentując kolejną komediową rolę Mela Gibsona, który tym razem wcielił się w zdesperowanego, ale i nie pozbawionego "mocy" Mikołaja. Film w reżyserii Eshoma Nelmsa i Iana Nelmsa, którego polski tytuł brzmi Sposób na świętego zadebiutuje już za kilka dni. 
 
Jest to historia Chrisa Cringle'a (Mel Gibson), znanego również jako Święty Mikołaj, który by ratować swój podupadający interes zostaje zmuszony do współpracy z amerykańskim wojskiem. Przyjdzie się mu zmierzyć także w walce na śmierć i życie z wysoko wykwalifikowanym zabójcą (Walton Goggins), zatrudnionym przez wkurzonego dwunastolatka, który od Chrisa (Mikołaja), otrzymał zamiast prezentu, bryłę węgla, odpowiednik naszej rózgi.
 
W obsadzie: Mel Gibson, Walton Goggins i Marianne Jean-Baptiste.
 
Premiera filmu 24 listopada 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama