dodano: 2019-09-28 16:05:07
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Felix The Reaper, roztańczona gra ze śmiercią w tle z datą premiery

Autor: agusia16
Felix The Reaper, roztańczona gra ze śmiercią w tle z datą premiery
18°
0

Felix The Reaper, bardzo nietypowa, bo roztańczona przygodówka Daedalic Entertainment i niezależnego studio Kong Orange zadebiutuje już w październiku.
 
Felix: the Reaper to produkcja wyjątkowa, bo łączy w sobie elementy przygodowe i logiczne z muzyką i tańcem, rozgrywając się w Ministerstwie Śmierci. Gra, w której znajdziemy elementy humorystyczne, ale i romantyczne jest kolejnym przygodowym tytułem w sporej kolekcji niemieckiego Deadalic Entertainment. Podczas wydarzenia Inside Xbox  poznaliśmy nie tylko datę premiery Felix The Reaper, ale także to, że przygodówka będzie częścią Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate  już w dniu premiery. Ta przewidziana jest na 17 października. 
 
Inside Xbox: 24.9.19 - Felix The Reaper pojawiło się na show
 
W grze wcielamy się w niezwykle romantycznego i roztańczonego Żniwiarza, pracownika Ministerstwa Śmierci, który musi torować sobie drogę przez świat pełen łamigłówek, poruszając się jedynie w cieniu. Jego celem jest dotarcie do ukochanej Betty, która, o dziwo, pracuje w Ministerstwa Życia. Felix ma jednak niezwykle przydatne umiejętności, które pomagają mu zrealizować jego plan. Może bowiem manipulować położeniem słońca i przesuwać przedmioty. Tak tworzy ścieżkę znajdującą się w przydatnym mu cieniu, by bezpiecznie przeć do przodu.
 
Logiczne i przygodowe wyzwania, zamknięte są w grze, która okraszona została wyjątkową muzyką, skomponowaną przez kilkunastu niezależnych twórców. Dodatkowym elementem wzbogacającym przygodówkę jest obszerna baza danych o znaczeniu i występowaniu motywu śmierci w historii.
 
Felix The Reaper to: 
 
  • Oryginalna gra z elementami przygodowymi i logicznymi oraz wymagającym gameplay’em, osadzona w kolorowym, słodko-strasznym świecie.
  • Gracze przemierzą tanecznym krokiem 20 poziomów w wersji standardowej lub hardkorowej oraz mogą odblokować próby czasowe.
  • Gracze wcielą się w Feliksa, całkiem sympatycznego żniwiarza z zamiłowaniem do tańca.
  • Na walkmanie Feliksa można wybrać ulubioną muzykę niezależnych wykonawców.
  • Gracze mogą także podziwiać tańczącego bohatera, którego ruchy zostały stworzone we współpracy z profesjonalnymi tancerzami.
  • Zanurzą się w fascynującym świecie, zainspirowanym i ukazującym elementy niemal tysiącletniej historii śmierci w różnych kulturach.
 
Premiera gry już niebawem, a tymczasem pojawił się nowy filmowy zwiastun, który prezentuje jak przebiegają prace nad grą oraz to czym inspirowali się twórcy przygodówki Felix The Reaper.
 
Felix The Reaper zadebiutuje 17 października na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na PC i Mac w wersji na Steam. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama