dodano: 2019-07-10 21:35:04
PC

Festiwal Z.Ł.O.GNIA wystartował oficjalnie w Hearthstone

Autor: AnoX
21°
0
Festiwal Z.Ł.O.GNIA wystartował oficjalnie w Hearthstone
Lekko ponad godzinę temu rozpoczął się FESTIWAL Z.Ł.O.GNIA w Hearthstone, który zapoczątkowała Liga Z.Ł.A. rozbijając się w Czarnej Górze.
 
Czarna Góra nie mogła się spodziewać najazdu Ligi Z.Ł.A., a co za tym idzie Ragnaros bez wątpienia będzie miał ręce pełne roboty. Przez trzy tygodnie będziemy mogli się bawić gorącem oraz 
 
Do 31 lipca 2019 roku do godziny 19:00 fani Hearthstone będą mogli wziąć udział w wielu wyzwaniach i próbach, które zapewnią im wyśmienite karty oraz sporo niespodzianek.
 
W ramach Karczemnych Bójek liczyć możemy na trzy tygodnie pełne atrakcji obejmujące:
 
  • Zderzenie z Czarną Górą, tydzień 1 (10-17 lipca): To przygoda dla jednego gracza, któremu przyjdzie dowodzić całą drużyną! Graj jako różni członkowie Ligi Z.Ł.A. i walcz z bossami Czarnej Góry. Na śmiałków czeka rewers Ragnaros, jeśli pokonasz wszystkich 8 bossów. Jeżeli podołacie połowę to otrzymacie pakiety kart z Wybawców Uldum. Najszybsze pokonanie wrogów zapewni także prezenty. 
  • Zderzenie z Czarną Górą, tydzień 2 (17-24 lipca): Tym razem wcielimy się w Arcyzłoczyńcę. Za pokonanie 4 bossów otrzymamy pakiety kart z Wybawców Uldum. Za 8 czeka nagroda w postaci złotej karty Intryga Rafaama.
  • Pojedynek płomieni, tydzień 3 (24-31 lipca): Nowa Karczemna bójka, tym razem w postaci gracz vs. gracz, w której tylko najlepsze talie dotrą na sam szczyt góry. Uczestnicy otrzymają losoe karty. Jeśli przegrają, w kolejnym meczu otrzymają talię, którą zostali pokonani. Za pierwszą wygraną bójkę trafi do nas pakiet kart z Wybawców Uldum. 

 
Społeczność w ciągu dwóch tygodni będzie się starać także przyłączyć ekipę wybawców Uldum, dzięki której pokonamy 25 milionów bossów w Karczemnych bójkach, przy okazji ujawniając nowe karty:
 
  • 25%: ujawnienie kart, cz. 1
  • 50%: ujawnienie kart, cz. 2
  • 75%: ujawnienie kart, cz. 3
  • 100%: ujawnienie legendarnych kart
 
W ciągu pierwszego tygodnia Blizzard Entertainment będzie oferował graczom codzienne zadania z nagrodami za uzyskane osiągnięcia.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama