dodano: 2021-01-01 07:10:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Fight Night to zupełnie nowa animacja w świecie Apex Legends! EA i Respawn nieźle rozwijają swoją grę Battle Royale!

Autor: AnoX
26°
0
Fight Night to zupełnie nowa animacja w świecie Apex Legends! EA i Respawn nieźle rozwijają swoją grę Battle Royale!

Apex Legends doczekał się zupełnie nowego materiału wideo w postaci animacji Fight Night, która oferuje nam kolejną świetną podróż do świata gry.

Nowy materiał wideo skupia się nie tylko na szerokim zakresie nietypowości świata przedstawionego, jego przeszłości oraz teraźniejszości, ale także na... nietypowej przestrzeni oddziaływania.

Postać Pathfindera wydana naprawdę atrakcyjnie ze względu na wysoki poziom wykonania, dopracowane sceny oraz humor jednej z Legend, dostępnych do wykorzystania w wieloosobowej zabawie. 

Przeczytaj takżeJakie gry były najlepiej oceniane w 2020 roku? - Zestawienie tytułów z najlepszym odbiorem w minionych dwunastu miesiącach!

Nietypowa kreska doskonale odwzorowuje lekkość oraz przywiązanie do realizmu, krok po kroku oferując nam okazję do ujrzenia efektowny scenek, cieszącym oko w tym wyjątkowym spokojniejszym czasie w ciągu roku.

Detektywistyczny klimat nieco zahaczający o atmosferę noir to coś świeżego, coś co pozostanie nam w pamięci podczas wielu kolejnych sesji z grą.

Apex Legends zaliczyło debiut 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80