dodano: 2019-11-06 16:00:11
PCPS4PS4 PROXBOX

Figurka Lilith z Diablo 4 przeraża nie tylko wyglądem

Autor: nocarz
Figurka Lilith z Diablo 4 przeraża nie tylko wyglądem
30°
1

W oficjalnym sklepie Blizzard można już zamawiać figurkę Lilith z Diablo 4, która przeraża nie tylko wyglądem ale i ceną. Jak się prezentuje? 
 
Podczas BlizzCon 2019 Blizzard spełnił oczekiwania fanów Diablo i zapowiedział jego czwartą odsłonę. Równocześnie z tym ogłoszeniem ruszyła maszyna marketingowa i niemal natychmiast można było się zapoznać ze sporymi zapisami rozgrywki. Ponadto Blizzard rozpoczął sprzedaż gadżetów związanych z Diablo 4. Już na stronie Blizzard Gear Store można zamówić niesamowitą figurkę Lilith, która będzie główną przeciwniczką w grze.
 
Figurka wykonana jest z niezwykłą dbałością o każdy element. Jej wysokość to ponad 62 centymetry, a każdy jej milimetr jest ręcznie malowany. Niestety jej cena to 499,99 dolarów co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 1924,96 złotych. W opisie produktu można przeczytać, że zamówienia będą wysyłane nie później niż w piątek 31 lipca 2020 roku. Z pewnością wokół tej daty będą krążyć domysły na temat daty premiery Diablo IV, która oficjalnie nie została podana. Myślę jednak, że bardziej chodzi tutaj o czas jaki potrzebuje producent figurki na jej wykonanie, a ręczne malowanie wydłuża ten cały proces. 
 
Książkowe dziedzictwo cyklu gier Diablo. Co przeczytać z serii?
 
Diablo IV nie ma daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
thumb

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2019-11-06 22:16:49

naprawdę wygląda dobrze!

Reklama
Reklama