12°
0
dodano: 2017-08-25 18:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Filary Ziemi: Z Popiołów - recenzja

Autor: agusia16
Filary Ziemi, składająca się z trzech ksiąg interaktywna opowieść, stworzona przez niemieckie studio Daedalic Entertainment. Gra znana w naszym kraju jako Filary Ziemi, jej pierwszy epizod: Z Popiołów został przez nas oceniony.
 
Filary Ziemi: Z Popiołów, jest pierwszą częścią nowego dzieła niemieckiego studia, w której śledzimy losy trójki bohaterów: przeora Philipa, banity Jacka i zubożałej szlachcianki Alieny. Premiera gry w pudełkowej wersji polskiej - napisy, nastąpiła 15 sierpnia, o czym wspominaliśmy wam już tutaj, a także tutaj. My zaś dziś pragniemy Wam zaprezentować recenzję pierwszej, dostępnej aktualnie księgi.
 
 
"Ta zgrabnie zrealizowana produkcja, to interaktywna opowieść, wiernie przedstawiająca wydarzenia z kart powieści, która jednocześnie uległa modzie upraszczania rozgrywki do minimum. Stosując takie zabiegi umożliwia się graczom uczestniczenie  w płynnie toczącej się fabularnej historii, krasząc ją olbrzymią ilością wyborów i decyzji, rodem z tytułów kalifornijskiego studia, ale tym samym pozwalającą nam delektować się historią, która wciąga nad wyraz szybko." 
 
Zachęcam do zapoznania się z recenzją Filarów Ziemi: Z Popiołów. Na zachętę krótki fragment tekstu mojego autorstwa. 
 
Życzę miłej lektury!
 

Recenzja Filary Ziemi: Z Popiołów 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Komentarze (0):
Reklama
Reklama