dodano: 2020-07-25 15:05:01

Film Ratchet & Clank trafi na Netflixa już 5 sierpnia, co ta propozycja ma wspólnego z ostatnimi grami Ratchet & Clank i Ratchet & Clank Rift Apart?

Autor: AnoX
Film Ratchet & Clank trafi na Netflixa już 5 sierpnia, co ta propozycja ma wspólnego z ostatnimi grami Ratchet & Clank i Ratchet & Clank Rift Apart?
11°
0

Gracze już teraz nie mogą się doczekać Ratchet & Clank Rift Apart, tymczasem 5. sierpnia na Netflixie dostępny będzie film Ratchet & Clank. Co łączy oba projekty oraz remake pierwszego Ratchet & Clank?
 
Sony w ostatnich miesiącach starało się rozszerzyć swoje growe marki z działu PlayStation na inne media, w których korporacja posiada swoje udziały oraz produkcję. W ten sposób udało się do tej pory realizować jedynie nowe/stare przygody duetu Ratchet oraz Clank.
 
W 2016 roku doczekaliśmy się premiery mieliśmy przyjemność zapoznać się z premierą gry Ratchet & Clank oraz filmu o tym samym tytule, które w gruncie rzeczy poruszają tę samą opowieść. W obu produkcja występują jednak pewne różnice, zgodnie z zapewnieniami wynikają one tylko i wyłącznie z charakterystyki narracji, odmiennej dla obu medium.
 
Niemniej obie opowieści stanowią remake historii z pierwszej części serii Ratchet & Clank (zapoczątkowaną w 2002 roku), wprowadzając do niej kilka nowości oraz zmian, mających umożliwić nowym i doświadczonym fanom głębszy zakres początków historii jednych najbardziej znanych bohaterów.
 
Lombax Ratchet i jego robo-przyjaciel Clank dotychczas są znani głównie jako fajtłapy, tymczasem pewnego dnia postanawiają zostać superbohaterami, co nie idzie im zbyt gładko. Niemniej akurat mają nieco szczęścia, ponieważ okazja do zabłyśnięcia właśnie się zdarzyła!
 
Flux może naprawdę wiele wnieść do Rocket Arena! - Opinia dotycząca nadchodzącej w pierwszym sezonie postaci!
 
Poprzez to odświeżenie doczekaliśmy się istotnych zmian w świecie przedstawionym, który tym razem kształtowany będzie w nieco inny sposób przez Insomniac Games, obecnie wewnętrzne studio Sony Interactive Entertainment w ramach linii PlayStation Studios.
 
W pierwszej połowie czerwca 2020 roku oficjalnie poznaliśmy również Ratchet & Clank Rift Apart, czyli kolejną grą z serii zmierzającą ekskluzywnie na konsole nowej generacji Japońskiej korporacji - PlayStation 5.
 
Fabuła tej gry koncentruje się na drastycznej sytuacji w świecie przedstawionym, gdzie ostatnie działania doktora Nefariousa doprowadziły do wielkich zmian w strukturze i tkance przestrzeni oraz czasu, przez co rzeczywistości dziurawione są przez brak stabilności. W ten sposób nasi bohaterowie są w stanie a niekiedy są także zmuszeni do przemieszczania się pomiędzy odmiennymi realiami.
 
Ratchet & Clank: Rift Apart nie ma daty premiery. Gra ma trafić na PlayStation 5.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama