dodano: 2019-06-10 12:00:03
PS4PS4 PRO

Final Fantasy VII Remake z datą premiery

Final Fantasy VII Remake z datą premiery
0

Square Enix wreszcie opublikowała to na co fani serii Final Fantasy czekali. W sieci pojawił się bowiem najnowszy zwiastun produkcji Final Fantasy VII Remake, który oprócz wspomnianych doznań wizualnych i growych dostarcza najważniejszą informacje.
 
Chodzi oczywiście o datę premiery, która odbędzie się 3 marca 2020 roku i ma objąć swoim zasięgiem cały świat. Final Fantasy VII Remake to odświeżona wersja przygód, w którą zagrają, przynajmniej na razie, użytkownicy konsoli PlayStation 4. Na chwilę obecną można składać zamówienia przedpremierowe, za które przyjdzie graczom zapłacić 59,99 dolarów czyli około 239 złotych.
 
Materiały z Final Fantasy VII Remake 
 
Na opublikowany zwiastun (Final Fantasy VII Remake A Symphonic Reunion) składają się przede wszystkim sceny z rozgrywki i fragmentów cut scenek. To kolejna dobra okazja aby nacieszyć oczy zmienionym systemem walki i podrasowanymi starymi lokacjami, a krótkie filmiki z gry przypominają postacie biorące udział w całej historii.
 
Warto przypomnieć, że całość będzie dystrybuowana w formie rozdziałów, a już niebawem będziemy mogli oglądać konferencję Square Enix , która odbędzie się już jutro o godzinie 3 w nocy czasu polskiego. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a i Final Fantasy VII odegra swoją rolę.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama