logo lubiegrac.pl

Final Fantasy XVI zachwyci zupełnie nowe grono graczy? - PlayStation Showcase 2023

aktualności news Final Fantasy XVI zachwyci zupełnie nowe grono graczy? - PlayStation Showcase 2023
Final Fantasy XVI zachwyci zupełnie nowe grono graczy? - PlayStation Showcase 2023Fani marki PlayStation oczekiwali od PlayStation Showcase 2023 i faktycznie ostatecznie otrzymali zupełnie nowy zwiastun oraz informacje dotyczące gry. Square Enix ponownie podgrzało atmosferę przed premierą gry, która nastąpi już za mniej niż miesiąc!

Final Fantasy XVI na PlayStation Showcase 2023

Square Enix pojawiło się na wydarzeniu PlayStation, gdzie fani gier Final Fantasy mogą się już zapoznać z kolejnym zwiastunem prezentującym zarówno dotychczas widziane, jak i wcześnie nie udostępnione fragmenty nowej odsłony, która może wiele zmienić w kontekście przyszłości marki.

Autorzy ewidentnie są w naprawdę wysokiej formie, starając się tym razem zaprezentować niezwykły los bohaterów w trzech różnych okresach czasu, czego w zasadzie nie uświadczamy na co dzień w growej branży...

Zapoznaj się też z: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

Odnotować jednak należy, że ponownie nie zdecydowano się zbyt wiele pokazać z klasycznego przebiegu zabawy, autorzy dość mocno ukrywają to, jak rozgrywka faktycznie przebiega, a to... może by przyciągnęło nowe grono odbiorców.

Najnowsze przebitki z rozgrywki oraz ciekawa tematyka sprawiają, że być może zupełnie nowe osoby zaczną się interesować tym, czym jest w ogóle najnowsze Final Fantasy oraz poruszająca opowieść o przeznaczeniu!

Final Fantasy XVI ukaże się 22 czerwca 2023 roku na PlayStation 5.

Zwiastun Final Fantasy XVI z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic