dodano: 2021-02-22 14:05:01
PCPS3XBOX

Finały SkillFactor są za nami! Kto zagrał w finale? Kto zwyciężył?

Autor: AnoX
Finały SkillFactor są za nami! Kto zagrał w finale? Kto zwyciężył?
11°
0

W miniony weekend odbyły się finały SkillFactor, ciekawej inicjatywy w Counter-Strike: Global Offensive. Kto zagrał w finale? Która ekipa była najlepsza?

Po siedmiu tygodniach e-sportowych, po 57 godzinach rozgrywek zmagań 672 drużyn gromadzących 3360 graczy Counter-Strike: Global Offensive.

Cztery ekipy - Anforczunetli, Styropian, Elixy Clan i Zera, po treningach z takimi trenerami jak odpowiednio Paweł “Saju” Pawelczak, Janusz “Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent” Mocek oraz Grzegorz “Szpero” Dziamałek (zastąpiony przy nieobecności przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego).

Zakończone wczoraj finały przez pierwsze dwa dni funkcjonowały w modelu BO1, natomiast ostatnie mecze w niedzielę to były zmagania w formacie BO3.

Zapoznaj się także z: Równolegle powstają dwie gry Silent Hill? Pogłoski o działaniach Konami to sugerują...

Ostatecznie ekipy Snaxa oraz Saja zagrały o zwycięstwo, przechodząc odmienne drogi (pierwsza ekipa nie przegrała na żadnej mapie, druga miała spore problemy na początku).

Ostatecznie po zmaganiach na Nuke, Mirage oraz Train zwycięstwo osiągnął zespół Anforczunetli, będąc pierwszą drużyną zwycięską w debiutanckiej edycji wydarzenia.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama