dodano: 2021-02-22 06:00:01

Równolegle powstają dwie gry Silent Hill? Pogłoski o działaniach Konami to sugerują...

Autor: AnoX
Równolegle powstają dwie gry Silent Hill? Pogłoski o działaniach Konami to sugerują...
15°
0

W sieci pojawiły się informacje prezentujące działania Konami, wobec których... powstają dwa Silent Hille, w tym... jeden polski!

Dotychczas pogłoski jednoznacznie sugerowały, że japoński oddział Sony miał i ma pracować nad remake'iem pierwszego Silent Hilla, zmierzającego na PlayStation 5.

Jak się okazuje, Konami miało obrać nietypową jak na siebie strategię dotyczącą działania i udostępniania licencji na swoje marki na czele z Metal Gear Solid oraz właśnie Silent Hill.

Dotychczas nie wiedzieliśmy jaką grę AAA od dużego wydawcy realizuje Bloober Team, jednakże nowe wieści wskazują na to, że... także i polskie studio może opracowywać grę sygnowaną tę sama marką.

Firma podobno chce w ten sposób udostępniać swoją markę, nie przywiązując większej wagi do takich kwestii jak spójny świat przedstawiony czy żyjące uniwersum.

Niektórzy natychmiast zaczęli się śmiać, że The Medium stało się swego rodzaju CV kompetencji. Pamiętajmy jednak, że są to jedynie przypuszczenia, szacunki oraz analizy sytuacji branżowej. 

Bloober Team S.A. obecne jest na parkietach NewConnect. Firma planuje pojawić się na Giełdzie Papierów Wartościowych.


źródło: https://cogconnected.com/2021/02/rumor-bloober-team-working-new-silent-hill-game/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama