dodano: 2021-04-18 20:00:01

Flame, przygodowy i emocjonalny side-scroller o nadziei, że wszystko co mroczne, kiedyś stanie się jasnością

Flame, przygodowy i emocjonalny side-scroller o nadziei, że wszystko co mroczne, kiedyś stanie się jasnością
14°
0

Flame, przygodowy i emocjonalny side-scroller o nadziei, że wszystko co mroczne, kiedyś stanie się jasnością. Gra berlińskiego VISIONKEEPER Studio.

Niemieckie, berlińskie VISIONKEEPER Studio pracuje nad jednym ze swoim projektów, które ma realizować założenia tego dewelopera. Twórcy chcą tworzyć gry unikalne, niezwykle klimatyczne i wpływające na emocje graczy. Mają to być tytuły, które niosą ze sobą silne przesłanie. 

Takie ma być właśnie Flame, przygodowa gra będąca emocjonalnym side-scrollerem wykonanym w grafice 3D, w którym wcielamy się w małą dziewczynkę, która żyje w świecie pełnym mroku. Jej jedynym źródłem światła, chroniącym ją przed mrokiem, jest blask płomienia pochodni. To właśnie płomieniem odpędza mroki nocy.

Historia rozpoczyna się od momentu gdy nasza bohaterka budzi się w pełnej ciemności. Ta wzywa ją z ciemności, przyciąga i wzywa, by ją pochłonąć. Ale pojawia się jakieś ciepłe światło, które otacza zimny blask. Nasza bohaterka chce zobaczyć skąd pochodzi to ciepłe i przyjemne światło. 

Przeczytaj również: The Season of the Warlock z nowym, polskim zwiastunem i kartą gry na Steam. Gra jednak powstaje, choć daty nie znamy

Gra jest o tym, jak zachować nadzieję, gdy wszystko wokół wydaje się beznadziejne i ciemne. Czasami właściwy wybór wiąże się z większymi trudnościami, ale w końcu będzie tego wart. Jest to jedyny sposób, aby szerzyć światło i dać nadzieję tym, którzy są wokół ciebie.

Premiera gry nie została jeszcze ogłoszona. Flame zadebiutuje w wersji na komputery PC.

Odwiedź stronę oficjalną


Komentarze (0):
Reklama
Reklama