dodano: 2019-05-16 06:00:02

Follia - Dear Father, czyli strach czeka za każdym rogiem

Autor: AnoX
22°
0
Follia - Dear Father, czyli strach czeka za każdym rogiem
Follia - Dear Father to nowa gra włoskiego studia Real Game Machine, założonego przez Mirko Scariciego i Alfonso Prota. Co zaoferuje nam ten horror? Sprawdź!
 
Jeżeli tytuł gry jest dla Was niezrozumiały to wiedzcie, że dla nas na początku również był. Jak jednak tłumaczy polski wydawca gry, Destructive Creations (twórcy m.in. Ancestors: Legacy) słowo Follia to włoski odpowiednik słowa szaleństwo. To właśnie określenie będzie towarzyszyć naszemu protagoniście Marcusowi, który znajdzie się w placówce Frederick Fidelity University, gdzie będzie się starał odnaleźć swoich rodziców. 
 
 
W miejscu tym doszło do tajemniczych wydarzeń, przez które wielu naukowców zostało zamordowanych, a kontakt całkowicie przepadł. Trafiamy tam zatem i musimy sobie poradzić, ponieważ w innym wypadku potwory nas dopadną... nie będzie to jednak łatwe, ponieważ i nasz umysł oraz zmysły poddane zostaną ciężkiej próbie. 
 
Pierwszoosobowa formuła pozwoli nam lepiej zrozumieć przerażające warunki, a jak dołożymy do tego także gogle wirtualnej rzeczywistości otrzymujemy naprawdę przerażające doświadczenie, które być może wiele osób zapamięta za wyśmienitą immersję.
 
 
Follia - Dear father ukaże się jesienią 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One ze wsparciem dla wirtualnej rzeczywistości.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama