dodano: 2021-10-12 07:10:01

Football Manager 2022 - Centrum Statystyk oraz nowy silnik do animacji

Autor: AnoX
Football Manager 2022 - Centrum Statystyk oraz nowy silnik do animacji
13°
0

SEGA oraz Sports Interactive zapowiedziały i zaprezentowany dwie ważne nowości w Football Manager 2022 – Centrum Statystyk oraz nowy silnik odpowiedzialny animacje.

9 listopada fani piłki nożnej będą się mogli zaznajomić z kolejną odsłoną najbardziej zaawansowanej strategio-symulatora menadżera piłkarskiego, a w twórcy zdecydowali się zaprezentować dwie niezwykle istotne nowości.

W nowej odsłonie niezwykle ważną rolę odgrywać będzie nowiusieńkie Centrum Statystyk, z którego pomocą możliwy będzie dostęp do szeregu ciekawych danych. Za jego sprawą opracujemy idealny plan gry czy sprawdzimy kondycję i formę naszych piłkarzy.

Przeczytaj także: 2021 DreamHack Warcraft III Championship powraca w wielkim stylu po dwóch latach!

Kolejną istotną nowością jest wprowadzony kolejny silnik meczowy, wprowadzający markę do nowej ery symulacji i prezentacji jej. W ten też sposób grający będą mogli obserwować lepsze i ciekawsze wydarzenia na boisku. Jednocześnie wszystko stanie się bardziej naturalne oraz satysfakcjonujące.

Nie zabrakło także mniejszych zmian w postaci chociażby wprowadzenia roli wahadłowych, umożliwiających lepsze zbalansowanie taktyki na trzech środkowych obrońców.

Football Manager 2022 ma mieć premierę 8 listopada 2021 roku na komputerach osobistych.

Karta na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje