dodano: 2020-08-01 18:00:01
PC

Forever Ago, niezależna narracyjna przygodówka stworzona przez dwójkę najlepszych przyjaciół. Rusz w podróż w nieznane!

Autor: agusia16
Forever Ago, niezależna narracyjna przygodówka stworzona przez dwójkę najlepszych przyjaciół. Rusz w podróż w nieznane!
23°
0

Forever Ago, niezależna narracyjna przygodówka stworzona przez dwójkę najlepszych przyjaciół, zespół studia Third Shift. Rusz w piękną podróż w nieznane! 
 
Dwójka najlepszych przyjaciół pracuje nad swoim debiutanckim dziełem, niezależną przygodówką w narracyjnym klimacie, opowiadającą o utraconych marzeniach, stracie i żalu, ale i o odwadze, nadziei i wielkiej, prawdziwej przyjaźni. Gra stworzona przez zespół studia hird Shift, nosząca tytuł Forever Ago swój debiut będzie mieć dopiero w przyszłym roku. Ale już dziś można ją dodawać do listy życzeń na platformie Steam. Jest i pierwszy filmowy zwiastun. 
 
Narracyjne, epizodyczna i zaskakujące Life is Strange - poradnik, solucja
 
Forever Ago  to gra, która pozwoli nam wcielić się w mężczyznę w sile wieku, który otrzymał niezwykle bolesny cios od losu. To przekonało go, że pora ruszyć w nieznane. Tym nieznanym ma być północ. Niewiele myśląc rusza w podróż, która ma być dla niego formą odkupienia. Wyposażony w życiowe doświadczenia oraz kamerę, zagłębia się w nieznany mu świat, spotykając po drodze wielu ciekawych ludzi i przemierzając równie ciekawe, a nawet urokliwe miejsca, wędrując od spokojnych leśnych jezior, po zakurzone i skąpane w słońcu stodoły. Towarzyszem naszego bohatera jest pies, którego możemy w grze pogłaskać
 
Forever Ago to gra nastawiona na opowieść, oferująca nieliczne, środowiskowe zagadki, do których potrzebna będzie kamera, która stanie się nieodzownym obiektem naszego protagonisty.  
 
Gra choć jest tytułem stworzonym jedynie przez dwójkę ludzi, oferuje pełną angielską wersję językową, w której biorą udział Dave Pettitt (Valiant Hearts: The Great War, Frostpunk), Daniel Amerman (League of Legends) i Cissy Jones (Firewatch, Life is Strange). Rozgrywce towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Clarka Abouda (Slay the Spire, Kind Words)
 
Premiera gry przewidziana w wersji na komputery osobiste PC na Steam w roku 2021. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama