dodano: 2020-04-04 23:05:02
PC

Fort Triumph z datą premiery pełnej wersji na komputery osobiste!

Autor: AnoX
Fort Triumph z datą premiery pełnej wersji na komputery osobiste!
75°
0

Fort Triumph doczekało się ogłoszenia daty premiery na komputerach osobistych, dzięki czemu wiemy już, że w tym miesiącu przeniesiemy się do świata fantasy.
 
All in! Games, wydawca gry studia CookieByte Entertainment, ogłosił, że produkcja wyjdzie z etapu Wczesnego Dostępu już od 16 kwietnia 2020 roku będziemy się mogli zapoznać z pełną wersją na PC-tach.
 
Tytuł zagościł w WD 26 kwietnia 2018 roku, a zatem po niecałych dwóch latach gracze będą się mogli zapoznać z pełną zawartością oraz ulepszeniami w rozgrywce.
 
The Riftbreaker - Wrażenia z Alphy 2 z jej nowościami i mechanikami
 
Po tym dniu będziemy się mogli zapoznać z trzema aktami rozszerzającymi kampanię z 10 do 20 godzin, zapoznamy się z Trybem Potyczki dla ósemki graczy mierzący się ze sztuczną inteligencją lub lokalnie ze znajomymi. 
 
Ponadto formuła wzbogaci się o trzydzieści wydarzeń, ponad 80 artefaktów z nowymi zdolnościami dla bohaterów podzielonych na cztery klasy - Paladyn, Dzikus, Mag, Zwiadowca.
 
Każda z nich posłuży się dwunastoma umiejętnościami, licznymi ulepszeniami, czterema rasami (Trolle, Gobliny, Ludzie, Truposze) oraz własnymi zamkami i budynkami.
 
Dostrzegalne będą zmiany interfejsu, ulepszona zostanie oprawa wizualna, mapy strategiczne będą w pełni losowane z jeszcze większym obszarem oraz zawartością.
 
Ponadto wprowadzono ekwipunek z licznymi atrakcjami, drzewka umiejętności oraz okazję do zarządzania miastem wraz z jego zasobami.
 
Fort Triumph do ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych. W 2020 pojawią się także wydania na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Gra dostępna będzie w języku polskim w formie napisów.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama