dodano: 2019-12-14 22:35:12
PC

Frostpunk Ostatnia Jesień to najnowsze rozszerzenie... przed zimą!

Autor: AnoX
Frostpunk Ostatnia Jesień to najnowsze rozszerzenie... przed zimą!
25°
0

Frostpunk Ostatnia Jesień to najnowsze rozszerzenie zmierzające do hitu 11 bit studios, które zabierze nas do okresu uprzedzającego nadejście wielkiej zimy.
 
Jakiś czas temu polskie studio nie tylko zapowiedziało Przepustkę Sezonową wraz z pierwszą jej częścią - The Rifts oraz wypuściło konsolowe wydanie Frostpunk, tymczasem poznaliśmy drugi rozdział znany jako Ostatnia Jesień. W jego ramach będziemy się mogli przenieść do okresu uprzedzającego nadejście wielkiej zimy, znanej nam z dotychczasowej zawartości.
 
Pełen życia i energii świat już niebawem zmieni się nie do poznania, ale my będziemy się musieli zmierzyć z walką o budowę generatora, dzięki któremu będziemy mogli w przyszłości przetrwać nadciągający chłód. Imperium Brytyjskie potrzebuje się zebrać do pracy, ponieważ zagrożenie jest niewiarygodnie niebezpieczne.
 
21 stycznia przyszłego roku będziemy się mogli zapoznać z historią, która poprzedzała znane nam wydarzenia, przy okazji ukazując nieco inną perspektywę na świat przedstawiony.
 
TGA 2019 - Co dokładnie zaoferuje nam New World of Amazona?
 
- Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że możemy podzielić się ze społecznością naszym najnowszym dziełem. Ostatnia Jesień debiutuje miesiąc później niż planowaliśmy, ale bardzo wierzymy, że warto czekać na jej nadejście, bo to jedna z najbardziej niesamowitych rzeczy jakie zrobiliśmy do Frostpunka. A historia nie kończy się tutaj. W 2020 roku ukaże się również trzecie rozszerzenie i generalnie będzie to ważny rok dla marki Frostpunk - mówi Jakub Stokalski, Lead Designer gry.
 
Frostpunk Ostatnia Jesień ukaże się 21 stycznia 2020 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama