dodano: 2019-12-14 07:10:11
PC

TGA 2019 - Co dokładnie zaoferuje nam New World of Amazona?

Autor: AnoX
TGA 2019 - Co dokładnie zaoferuje nam New World of Amazona?
29°
0

New World to zupełnie nowa, wieloosobowa produkcja MMO studia Amazon Games, która chce zabrać nas do magicznego świata fantasy pełnego tajemnic i piękna.
 
Studio giganta handlowego zabierze nas do Aeternym, Wieczną Wyspę kryjącą w sobie potężną moc i nieśmiertelność. Ludzie jak łatwo można się domyślić jej pożądają, ale to sprowadzi ich jedynie do upadku.
 
Akcja rozgrywać się będzie w odpowiedniku naszego XVII wieku, a my staniemy naprzeciw licznym przeciwnikom, zaczynając od przemienionych zwierząt, przez wielkie potwory na owładniętych wojownikach kończąc. W świecie panuje chaos, ale na nim... można nieźle zarobić lub uzyskać chwałę.
 
Twócy chcą zaoferować nam sporą dawkę wolności, choć o tę będziemy musieli na różne sposoby walczyć. W końcu nawet zwykły kowal czy rzemieślnik będzie niezwykle istotny podczas obrony czy ataku na fortece, nie wspominając już o prowadzeniu handlu oraz kreowaniu niezwykle cennych zasobów i przedmiotów. Nie zabranie także możliwości kreowania swoich siedzib i rozwijania ich. Planem jest stworzenie zabawy bez granic, w której każdy będzie mógł znaleźć pomysł na siebie oraz na aktywności.
 
THQ Nordic opublikowało... wersję demo Gothic Remake. Za rok nowa odsłona?
 
Za tytuł odpowiedzialne jest wspomniane Amazon Games w oddziale w Kaliforni (Orange County), w skłądzie któego znajdziemy byłych pracownikó odpowiedzialnych za wieloosobowe tytuły pokroju DestinyWorld of Warcraft i Everquest
 
– Chcemy, aby gracze poczuli głębię i zagrożenie od pierwszego momentu, kiedy ich stopa postanie na ziemi Aeternum w przyszłym roku – mówi Christoph Hartmann, wiceprezydent Amazon Games. – Nasz zespół pracował niestrudzenie nad grą, aby stworzyć głęboki, immersyjny świat, który na każdym kroku kryje niespodzianki i wyzwania. Jesteśmy podekscytowani, mogąc ujawnić dzisiaj więcej szczegółów o grze. -
 
New World ukaże się w maju 2020 roku.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama