dodano: 2020-10-26 21:45:01
PC

Frostpunk w wersji planszowej doskonale radzi sobie na Kickstarterze! Gra zebrała niemalże 9 milionów złotych

Autor: AnoX
Gra: Frostpunk
12°
1
Frostpunk w wersji planszowej doskonale radzi sobie na Kickstarterze! Gra zebrała niemalże 9 milionów złotych
Planszowy Frostpunk doczekał się wielkiego sukcesu, który w dalszym ciągu się pojawia. Co Glass Cannon Unplugged dodadzą wraz z 11 bit studios?
 
Przeszło 8,6 miliona złotych to kwota, którą zebrano w ramach zbiórki na planszową grą korzystającą z licencji gry Frostpunk, co przy początkowo oczekiwanych lekko ponad 912 tysiącach złotych jest wynikiem absolutnie kosmicznym.
 
 
W ten sposób gracze odblokowali całe mnóstwo dodatkowych progów, dzięki którym pełna wersja gry zaoferuje graczom szereg wyjątkowych atrakcji. Pojawiły się nowe plansze, nowe budynki, ścieżki, dodatkowe plansze, specjalna aplikacja towarzysząca do gry a także wydanie dedykowanej ścieżki dźwiękowej.
 
Planszówka zapewnić zabawę dla maksymalnie czterech osób, a dzięki apce będziemy mogli niejako połączyć się z innymi graczami nieopodal mrozów apokalipsy.
 
Po wykorzystaniu specjalnego kodu będziemy mogli przeprowadzić wymianę zasobów, ale także wprowadzą zależności oraz relacje, dzięki czemu gra stanie się jeszcze bardziej głębsza.
 
- Wierzymy, że aplikacja będzie powiewem świeżości dla społeczności gier planszowych i jest zdolna zrewolucjonizować sposób, w jaki podchodzimy do grania w planszówki. Zwłaszcza dla osób, które stawiają na samotną rozgrywkę, w której będzie teraz więcej wspólnych doświadczeń - mówi Jakub Wiśniewski, CEO Glass Cannon Unplugged.
 
 
Spółka 11 bit studios S.A. to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Spółka notowana jest w ramach między innymi indexu WIG.GAMES.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-27 13:07:11

Może być ciekawa zobaczymy. Niestety na This War of Mine planszówkę się nie załapałem ale tutaj zobaczymy ;)

Reklama
Reklama