dodano: 2020-07-14 18:40:01

Gallic Wars: Battle Simulator to uroczo zapowiadająca się propozycja, zmierzającą na jesień 2020 roku!

Autor: AnoX
Gallic Wars: Battle Simulator to uroczo zapowiadająca się propozycja, zmierzającą na jesień 2020 roku!
0

Gallic Wars: Battle Simulator to wspólny projekt studia MadGamesmith oraz wydawcy Gaming Factory S.A. za sprawą którego pokierujemy potężnymi Galami!
 
Rodzimy spółki zdecydowały się zaprezentować swój projekt, który już 16 października, pozwoli nam w modelu taktyczno-straetgicznym z domieszką roguelike podbić słynny Rzym na komputerach oraz później także na Switchu.
 
Studio MadGamesmith (Bouncy Bob) z Gaming Factory (Chains of Fury i Hotel Afterlife) stawiają na oryginalne podejście do zabawy, w którym w roli dowódcy będziemy starali się podbić Rzym, jednocześnie zachowując czujność, ponieważ Imperium jest potężne.
 
Gra stara się czerpać pełnymi garściami z dynamicznej rozgrywki, szalonej, przypominającej fizykę lalki szmacianej oraz wysokiego poziomu trudności z wieloma czynnikami branymi pod uwagę.
 
Ładna i stylizowana oprawa graficzna naturalnie przywodzi na myśl animacje oraz bajki, starające się korzystać i bawić tematem. Trzeba sobie jednak jasno opowiedzieć, ze mówimy tutaj o grze krwawej.
 
Taktyka bazować będzie na odpowiednim rozłożeniu jednostek, określaniu poszczególnych ruchów wojsk oraz obserwacji, jak nasi dzielni wojownicy radzą sobie z przeciwnikami.
 
Nie zabraknie oczywiście magicznych mocy, potężnych konstrukcji wspomagającej nas w walce, pułapek różnorodnych jednostek oraz wielu niespodzianek!
 
Co ze Skull and Bones? Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Ubisoft znacząco zmienił koncepcję na rozgrywkę i jej model!
 
- To projekt łączący w sobie lekką oprawę audiowizualną oraz stosunkowo wysoki poziom trudności. Pod względem graficznym tytuł nawiązuje do unikalnego stylu Alberta Uderzo, znanego z kultowej serii komiksów o Asteriksie. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to jestem przekonany, że Gallic Wars: Battle Simulator spodoba się m.in. fanom niestandardowych wyzwań taktycznych, ale też np. osobom lubiącym Totally Accurate Battle Simulator – mówi pomysłodawca i twórca gry, Andrzej Noworol.
 
- Gra, nad którą pracuje MadGamesmith, przyniesie sporo ciekawych i unikalnych dla strategii rozwiązań. Premierę Gallic Wars: Battle Simulator na PC planujemy już na połowę października, a szykujemy także wersję na Nintendo Switch. Być może później pojawią się też konwersje na kolejne platformy – zapowiada CEO Gaming Factory S.A., Mateusz Adamkiewicz.
 
Gallic Wars: Battle Simulator ma się ukazać 16 października 2020 roku na komputerach osobistych. Gra ma w późniejszym terminie trafić na Nintendo Switch.
 
Karta na Steam
 
Gaming Factory S.A. chce zadebiutować na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama