dodano: 2021-06-10 09:05:01

Geeked Week, dzień trzeci. Co tym razem zaprezentowano na wydarzeniu Netflix?

Geeked Week, dzień trzeci. Co tym razem zaprezentowano na wydarzeniu Netflix?
12°
0

Trzeci dzień pierwszego w historii platformy Netflix, filmowego i serialowego wydarzenia online, mamy już za sobą. Co tym razem zechciano pokazać?

Wczoraj swój kolejny dzień pokazów i prezentacji w formie online, wydarzenia Geeked Week miała platforma Netflix. Mamy za sobą mniej lub bardziej intensywne dni. Pierwszy, który przyniósł sporo filmowych zwiastunów, sporo dotyczących produkcji, które pojawią się już za chwilę oraz drugi, który zdawał się już nie być taki intensywny.

W trzecim dniu poznaliśmy jeden pełen zwiastun filmowy i to produkcji, która podzielona została na trzy części, trzy odrębne filmy, wszystkie w klimacie klasycznego horroru. Neflix zaprezentował bowiem pełny zwiastun filmowym trylogii Ulica Strachu. Filmy te ukazywać się będą 2, 9 oraz 16 lipca, wszystkie łączy jedno, historia pewnej klątwy. 

Podczas trzeciego dnia Geeked Week Netflix zaprezentował także krótką zapowiedź w formie klipa, nadchodzącej produkcji The School for Good and Evil czyli Akademii Dobrego Zła, w reżyserii Paula Feiga. Jest to produkcja oparta na serii książek fantasy o takim samym tytule. Z okazji Geeked Week pojawił się także inny film wideo. Wszystkie obejrzycie poniżej. 

Trzeci dzień przyniósł także kolejny klip, tym razem z produkcji, którą już teraz można oglądać na platformie, a jest nią Gdy sen nie nadchodzi, thrillera w formie dramatu rozgrywającego się w post-apokaliptycznym świecie, w którym z powodu dziwnej awarii wszystkich urządzeń elektronicznych, ludzie przestali spać, czego efektem był ogólny chaos. Ratunkiem stała się dziewczynka i imieniu Jill. 

Poznaliśmy także datę premiery drugiego sezonu kolejnej post-apokaliptycznej zombie historii, serialu o tytule Black Summer. Tym razem akcja serialu rozgrywa się podczas zimy, kiedy to zmagający się z nieumarłym, muszą zmagać się także z trudnymi warunkami pogodowymi, ale brutalnym bojówkami. 

Przeczytaj również: Stranger Things: sezon 4, zagadkowy zwiastun z czwartego sezonu a także wstęp do zapowiedzi fabularnej

Kolejny dzień filmowego i serialowego wydarzenia przyniósł także wieści o Gunpowder Milkshake, filmie akcji. Bohaterką filmu jest płatna zabójczyni, córka innej zabójczyni, która zamierza odpłacić się tym, którzy wydali na nią wyrok śmierci. Premiera filmu 13 sierpnia. 

Kolejny zwiastun, który został pokazany w trzecim dniu Geeked Week to wideo prezentujące wpadki i śmieszne sytuacje z planu niezwykle popularnego serialu dostępnego na Netflix, jakim jest Lucyfer. Netflix zaprezentował film wideo pokazujący śmieszne sytuacje z plany piątego sezonu serialu Lucyfer. Ten można już oglądać na wspomnianej platformie. 

Pojawił się także klip z niezwykle ciekawie zapowiadającego się serialu anime, który swoją premierą ma właśnie dziś, 10 czerwca 2021 roku. Mowa o serialu kryminalnym i horrorze jednocześnie, powstałym na bazie wielokrotnie nagradzanego komiksu, o produkcji Trese.

Trzeci dzień przyniósł także pewne informacje na temat produkcji na jaką niewątpliwie wiele użytkowników Netfliksa czeka, na temat serialu Stranger Things. Niestety nie dane nam było obejrzeć zwiastuna czwartego już sezonu, ma który, według plotek, niestety jeszcze poczekamy, ale zobaczyliśmy klip, w którym twórcy, bracia Duffer opowiadają nieco więcej na temat tej właśnie serialowej, czwartej odsłony. 

Przy okazji poznaliśmy informacje na temat obsady Stranger Things w sezonie czwartym. Wiemy, że do grona aktorów dołączyli: Amybeth McNulty jako Vickie, Grace Van Dien jako Chrissy, Regina Ting Chen jako Ms. Kelly oraz Myles Truitt jako Patrick. 

Na pocieszenie oczekującym i nie mogącym się doczekać Stranger Things: sezon 4, Netflix proponuje podcast, który pojawi się wraz z premierą książkowego prequela. Podcast będzie nosił tytuł Rebel Robin: Surviving Hawkins i składać się będzie z 6 odcinków, w którym powrócimy do znanego serialowego świata. Premiera 29 czerwca, oczywiście na Netflix. 

Wspomniano także, że Stranger Things trafi do gier. Jedna nosi tytuł  Smite a druga Magic: The Gathering. Na ten temat nic więcej nie wiadomo, oprócz grafiki udostępnionej na Twitterze. 

Jakie są szczegóły nawiązania współpracy, tego nie wiemy. Netflix obiecuje w zamian, że więcej informacji mamy otrzymać nieco później. 

Kolejny dzień, już czwarty Geeked Week Netflix, już dziś, o godzinie 18-tej.  


Komentarze (0):
Reklama
Reklama