dodano: 2019-11-30 14:00:12
PCPS4PS4 PROXBOX

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - pierwszy raid jest dostępny!

Autor: AnoX
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - pierwszy raid jest dostępny!
16°
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint doczekało się wprowadzenia pierwszego raidu - Projekt Tytan, który sprawdzić umiejętności czwórki graczy w ciekawych okolicznościach.
 
Ubisoft wypuścił pierwszy raid do swojej ostatniej gry akcji, dzięki czemu fani posiadający postacie 150+ mogą przenieść się na Golem Island, gdzie czekają na nas nowe wyzwania.
 
Diablo IV ma być nowym otwarciem dla czegoś większego!
 
Projekt Tytan stawia na czteroosobowy zespół, który dostarczy nam wulkan, siarkę, popiół, wszechobecne Czerwone Wilki oraz tajemnicze, potężne drony i roboty bojowe.
 
Nowy tryb dostarczy nam aż czterech bossów - Baal, Komputer Kwantowy, Gargulec i Cerber posiadają wyjątkowy zestaw umiejętności oraz wyposażenia, w związku z czym musimy odpowiednio podejść do walki z nimi. W nagrodę czekają na nas cenne nagrody do wykorzystania w walce.
 
Fani, którzy od 21:00 przebywali w grze mogli ujrzeć wybuch wulkanu, który oficjalnie otworzył ten raid. To pierwsza duża zawartość wprowadzona do rozgrywki, która rozszerzana będzie w kolejnych miesiącach.
 
Recenzja Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint dziś debiutuje (tj. 4 października 2019 roku) na PC, PS4 i XB1 oraz chmurze GSNa komputerach grę będzie można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.
 
Karta na Epic Games Store
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama