dodano: 2019-05-26 16:00:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - Co zaoferują dodatkowe edycje?

Autor: AnoX
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - Co zaoferują dodatkowe edycje?
19°
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ukaże się jesienią na rynku, tymczasem postanowiliśmy się przyjrzeć wersjom specjalnym i kolekcjonerskim gry.
 
Jakiś czas temu Ubisoft ujawnił i zaprezentował swój najnowszy tytuł wchodzący w skład serii Tom Clancy's Ghost Recon. Tymczasem po cichu przedstawiono jeszcze kilka rzeczy, o których nie wspomina się aż tak często.
 
Rozpocznijmy od figurki Nomada (grafika główna), czyli postaci będącej na środku wszelkiej maści prezentacji, zarówno w formie zwiastunów jak i rozgrywki. Otóż możemy zakupić 23 centymetrową pamiątkę oddającą wspomnianego bohatera celującego ze swojego karabinu do jakiś wrogów. Za niecałe 250 złotych będzie można nabyć te wyjątkową propozycję, która prezentuje się naprawdę ładnie ze względu na liczne szczegóły.
 
Ponadto mało czasu poświęcono na doprecyzowanie czym tak naprawdę będzie Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Gold Edition (Złota Edycja). W jej ramach mamy otrzymać dostęp do gry, wcześniejszą premierę oraz przepustkę na Rok 1. Jak się okazuje będzie ona zawierać zestaw Special Operations Forces, misję Siren's Call, przygody Deep State oraz Transcendence, a także wcześniejsze odblokowanie 3 nowych klas postaci.
 
Jak widzicie wyraźnie, będą to różnego typu większe atrakcje, dzięki którym będziemy mieli pełne ręce roboty, choć nie znamy niestety szczegółów kształtów tych aktywności. Jeżeli już wiecie, że spędzicie z tym tytułem wiele godzin, to przyjdzie Wam wydać niecałe 400 złotych.
 
GRBP_mockup_GoldEdition_190509_9_1557411086.10pm_CET
 
Intrygująco prezentuje się również Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Wolves Collector's Edition, w ramach której gracze mogą liczyć na 3-dniowy wcześniejszy dostęp, przepustkę na Rok 1 wraz pakietem Ultimate Pack, grę w wydaniu Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Gold Edition (Złota Edycja), fizyczną ścieżkę dźwiękową, ekskluzywny steelbook, 3 litografie, dog tag Walkera, wodoodporną mapę oraz "gwiazdę" w postaci 24 centrymetrowej figurki Cole'a D. Walkera, głównego antagonisty gry, w którego się wciela Jon Bernthal.
 
Za te przyjemności przyjdzie nam zapłacić niecałe 770 złotych, zatem jest to propozycja dla najzamożniejszych graczy.
 
GRBP_mockup_CollectorEdition_190509_9_1557411087.10pm_CET
 
 
W porównaniu chociażby z Assassin's Creed Odyssey nie ma tego aż tak wiele, jednakże być może za jakiś czas ujrzymy kolejne nowości, które warto będzie zakupić lub chociażby rozważyć. Pakiety są niewątpliwie interesujące i być może będą się znakomicie prezentować zjawiskowo na naszym biurku.
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ma mieć debiut 4 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1Na komputerach grę będzie można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama