dodano: 2020-06-20 23:45:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner doczekał się nowego, ekskluzywnego materiału prezentującego nowe fragmenty oraz wyjątkowe umiejętności bohatera!

Autor: AnoX
Ghostrunner doczekał się nowego, ekskluzywnego materiału prezentującego nowe fragmenty oraz wyjątkowe umiejętności bohatera!
30°
0

Ghostrunner doczekał się ekskluzywnego pokazu dla serwisu GameSpot, dzięki któremu możemy zobaczyć nowy fragment rozgrywki oraz nowe umiejętności bohatera.
 
Polska produkcja pojawiła się z serią zupełnie nowych fragmentów rozgrywki, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć co nas czeka w tytule, który ma szansę zrobić wiele hałasu w najbliższych miesiącach.
 
One More Level i All in! Games zademonstrowały nam kilka scenek rozgrywających się w różnych okresach czasu gry, dzięki czemu możemy ujrzeć między innymi jak rozwija się zabawa oraz jak twórcy starają się mieszać szanse i zagrożenia.
 
All in! Games sp. z o.o. połączyło się z Setanta w wyniku czego powstała notowana na GPW spółka All in! Games S.A.!
 
Dowiedzieliśmy się, że tajemniczy głos to Architect, który ewidentnie będzie nam towarzyszył przez długi czas, przedstawiając historię świata przedstawionego.
 
Cybervoid to przestrzeń którą będziemy przemierzać głównie w celu poznania nowych umiejętności, poznając przy okazji charakter naszego wojownika oraz jego możliwości, o których sam dotychczas nie wiedział.
 
To właśnie tutaj będziemy mogli potrenować, po czym mając już podstawowy zakres wiedzy i doświadczenia samodzielnie będziemy musieli mierzyć się z poważnym zagrożeniem.
 
Na naszej drodze stanie wielu przeciwników, którzy będą się znacząco różnić, w związku z czym konieczne będzie odpowiednie podejście oraz wykorzystanie możliwości, których nie będzie brakować.
 
Ghostrunner ze swoim demem są dostępne w ramach Letniej Edycji Festiwalu Gier Steam
 
Ponadto do dyspozycji otrzymamy sporo specjalnych umiejętności, dzięki którym będziemy mogli skuteczniej walczyć z najmocniejszymi przeciwnikami. W takich warunkach nie brakuje kombinowania oraz okazji do wykorzystania swoich umiejętności oraz doboru preferowanego stylu.
 
Trzeba przyznać, że nawet w ramach poucinanych fragmentów możemy liczyć na sporą dawkę informacji o postaciach, których nie będzie brakować na naszej stronie.
 
Osobiście odniosłem wrażenie, że w ostatnim czasie deweloperom udało się uzyskać jeszcze lepszy styl graficzny, który wobec dynamicznego stylu, kojarzącego się chociażby z Shadow Warriorem 2, dodatkowo warty jest odnotowania. Nie może nikogo dziwić, że Nvidia nawiązała współpracę z naszymi rodakami, ponieważ wykonali kawał efektownej roboty w wiele elementów.
 
W tym miejscu znajdziecie recenzje God's Trigger, czyli ostatniej gry studia One More Level.
 
Ghostrunner ma się ukazać w 2020 roku. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
 
One More Level S.A. jest notowane na parkiecie NewConnect. Wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama