dodano: 2022-05-18 22:10:01
PCNSHPSXBOX

Ghostrunner doczekał się prestiżowej gry indie gra dekady podczas gali Digital Dragons 2022

Ghostrunner doczekał się prestiżowej gry indie gra dekady podczas gali Digital Dragons 2022
18°
0

One More Level doczekało się znakomitego docenienia ich ostatniej gry: Ghostrunner, która doczekała się wyjątkowej nagrody indie gry dekady, przekazanej podczas gali Digital Dragons 2022.

Pod koniec 2020 roku gracze mogli się wcielić w tytułowego wojownika, przemierzającego wyjątkowy, cyberpunkowy świat Dharma City, mierząc się z licznymi zagrożeniami.

W dystopijnej rzeczywistości delektować się mogli rozgrywką, w której jedno trafienie mogło oznaczać nas sukces, lub wielką porażkę. To właśnie dopracowane mechaniki oraz systemy były podstawą przyznania wyjątkowej nagrody.

To swojego rodzaju idealne podsumowanie celów, jakie stawiało sobie One More Level. Krakowskie studio zapragnęło oferować graczom produkcje z nieco niższego segmentu, zapewniając jednocześnie jakość najlepszych propozycji AAA. Powyższe komplementy oraz sama nagroda są świetnym pokazem, że ciężką pracą można spełniać swoje cele oraz marzenia.

Zapoznaj się też z: 61st Street, nowy serial oryginalny AMC będący thrillerem prawniczym w maju na kanale

Przede wszystkim chcieliśmy podziękować graczom - bez nich nie odnieśliśmy takiego sukcesu. Od kilku lat widzimy, że gry uznawane za “trudne” znajdują coraz większe uznanie - jak pokazał niedawno Elden Ring. My też stworzyliśmy grę wymagającą, ale sprawiedliwą. Solidny i dopracowany gameplay był podstawą naszej filozofii. Takie podejście się opłaca, a tworzenie fundamentu z dokładnie opracowanej i zaplanowanej rozgrywki jest podstawą sukcesu - to nie trend czy moda, która przeminie i obroni się niezależnie od settingu gry. W Ghostrunnerze udało nam się stworzyć niezwykły i szczegółowy świat z ciekawą historią, ale całość stoi na ramionach wypielęgnowanego gameplay loop. Każdy członek zespołu żył z przekonaniem, że to właściwe podejście i cieszę się, że to co mieliśmy w sercu i głowie podoba się graczom - komentuje nagrodę Radosław Ratusznik, Game Director z One More Level.

Wierzymy, że ta nagroda to efekt jasnej wizji gry, której trzymamy się od początku procesu produkcyjnego. Staraliśmy się przede wszystkim zrozumieć jakie są potrzeby graczy, do których chcemy trafić – czego oczekują, co sprawi im radość. Jako zespół razem zgodziliśmy się co do podstaw designu Ghostrunnera i kierunku w jakim chcemy iść również z przyszłymi produkcjami. Dowodem, że to podejście działa, może być sprzedaż już ponad 1,6 miliona kopii oraz duża ilość pozytywnego feedbacku od graczy jaki do nas trafił - dodaje Szymon Bryła, CEO i Head of Studio, One More Level.

Polska gra Ghostrunner zadebiutowała dwa lata temu, 27 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One i Nintendo Switch oraz Amazon Luna. Gra w 2021 roku w pełnoprawnie zagości także na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.

One More Level S.A. jest notowane na NewConnect, natomiast wydawca, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). 

Być może przy okazji zainteresuje Was powieść Cyberpunk.Odrodzenie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama