dodano: 2018-09-12 23:05:02
PCXBOX

Gift of Parthax - Dzisiaj nastąpiła premiera gry pełnej oldschoolu

Autor: AnoX
Gift of Parthax - Dzisiaj nastąpiła premiera gry pełnej oldschoolu
11°
1

Gift of Parthax to zupełnie nowa produkcja Foldergeist Studios i 1C Company (jako wydawcy), które zaserwują nam pixel-artową przygodę w staroszkolnym stylu.
 
Gift of Parthax zabiera graczy do pamiętnych czasów sukcesów gatunku znanego jako 2D top-down arena fighter, w ramach którego będziemy się mierzyć z różnymi przeciwnikami w ramach pixel-artowego świata fantasy.
 
Premiera narazie odbyła się na komputerach osobistych, jednakże jeszcze w tym roku ma się pojawić wydanie dedykowane konsoli Xbox One. Póki co możemy się bawić z tym tytułem jedynie poprzez Steama. 
 
Świat magii i fantasy ostatnimi czasy mocno przepadł, jednakże należy zwrócić uwagę, że tytuły indie coraz częściej idą w tym kierunku i być może niebawem podobnie będzie z dużymi produkcjami. 
 
- Gift of Parthax zaprasza graczy do doświadczenia retro-magicznego świata, pikseli i karania [za błędy dop. red.] - powiedział Nikolay Baryshnikov, wiceprezes 1C Entertainment. - Przygotuj swoją księgę czarów, dopracuj swoje strategie i zobacz magiczne umiejętności, które zwyciężą na wielkiej arenie Atixa! -
 
Gift of Parthax ukazało się dzisiaj (12 września 2018 roku) na Steamie (PC i Mac).
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:42:17

A takich szarpanych pikseli to nie widzialem chyba wieki. Dziwna konkwencja i jakos nie wygladajaca za dobrze.

Reklama
Reklama