dodano: 2020-08-11 23:45:01

Godhood z zaskoczenia dziś zalicza swoją pełnoprawną premierę na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Godhood z zaskoczenia dziś zalicza swoją pełnoprawną premierę na komputerach osobistych!
26°
0

Godhood, najnowsza strategia holenderskiego studia Abbey Games, dość niespodziewanie zagościła na komputerach osobistych w pełnej wersji. Co na nas czeka?
 
Ekipa deweloperska znana z Renowned Explorers: International Society oraz Reus, dość niespodziewanie zdecydowała się z zaskoczenia wypuścić pełną wersję najnowszej gry - Godhood, będącego kolejną strategią o bóstwach.
 
 
Po udanym okresie we Wczesnym Dostępie oraz dość długim czasie ciszy nadszedł czas na szybką decyzję oraz premierę pełnego wydania, dopracowywanego przez ostatnie 12 miesięcy ze społecznością.
 
Abbey Games pozwoli nam wykreować swoje wierzenie z 50 podstawami i 25 tradycjami do wyboru oraz kształtowania naszego działania oraz charakteru.
 
Wykreować będziemy mogli istotne przykazania rozwijające styl zabawy oraz rozwiązywania problemów, które mogą doprowadzić do szaleństwa czy też potężnego kreowania ruchu wiernych.
 
Zapoznaj się także z tym tekstemThe Girl from Arkanya to nowa retro produkcja obecna na Kickstarterze, gdzie grę wsparło już wielu graczy!
 
Wśród aktywności znajdziemy pozyskiwanie wiernych wyznawców, którzy nie tylko oferować nam będą bonusy, ale także staną do bezpośredniej walki, starając się zadbać o nich w trakcie i po ich życiu.
 
Świątynie, miasta oraz wiele pomniejszych budynków to podstawy wokół których pokierujemy zarówno kanibalami jak i fanatycznymi wielbicielami kotów czy też wiecznie zagubionymi filozofami.
 
Nie zabrakło także kampanii fabularnej dostarczającą nam do 9 godzin zabawy z licznymi wyzwaniami oraz przeciwnikami do pokonania na naszej drodze do dominacji.
 
Godhood zadebiutowało dziś (tj. 11 sierpnia 2020 roku) na komputerach osobistych na Steam i GOG.COM.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama