dodano: 2021-01-25 09:55:01

Godzilla vs. Kong zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery widowiskowej produkcji, zarówno w kinach, jak i w HBO Max

Godzilla vs. Kong zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery widowiskowej produkcji, zarówno w kinach, jak i w HBO Max
12°
0

Godzilla vs. Kong zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery widowiskowej produkcji, zarówno w kinach, jak i w HBO Max. Debiut w marcu.

Warner Bros oficjalnie ogłosiło wczoraj datę premiery swojej kolejnej produkcji, niezwykle widowiskowego filmowego wydarzenia jakim jest Godzilla vs. Kong. Poznaliśmy także zapowiadający to zwiastun. 

Przeczytaj również: Filmy Warner Bros w roku 2021 w kinach a zarazem na platformie HBO Max. Wszystkie kinowe nowości bez wychodzenie z domu

Wiemy już kiedy swoją premierę będzie mieć produkcja, która połączy sci-fi z filmem katastroficznym, i wielką małpą zwaną Kongiem z gigantyczną wodną bestią zwaną Godzillą. Widowiskowa produkcja Godzilla vs. Kong, która jest pierwszym tytułem dostępnym zgodnie z zapowiedziami Warner Bros, zarówno w kinach, jak i na HBO Max, ma ustaloną kinową premierę i także platformową na koniec marca. Czy do tej pory kina w Polsce będą już otwarte dla widzów, tego póki co jeszcze nie wiemy.

Tymczasem zwiastun filmu w reżyserii Adama Wingarda i według scenariusza Erica Pearsona i Maxa Borensteina, intryguje, żeby nie zachwyca rozmachem, będąc już czwartą produkcją, która znalazła się w filmowej serii MonsterVerse studia Legendary Pictures.

Produkcja przybliża widzom nic innego, jak śmiertelne starcie dwójki gigantów. Walka toczy się między ogromną małpą a wielkim gadzim potworem, który zbuntowany i zły, stanął przeciwko ludziom. Kto zwycięży i będzie silniejszym w tym starciu tytanów, o tym już wiosną tego roku. 

W obsadzie: Alexander Skarsgård (Czysta krew, Battleship: Bitwa o Ziemię), Rebecca Hall (Transcendencja, Szepty, Miasto złodziei), Millie Bobby Brown (Stranger Things, Enola Holmes), Kyle Chandler (Wilk z Wall Street, Wieczór gier, Super 8), Eiza González (Bloodshot, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Demián Bichir (Zakonnica, Maczeta zabija, Obcy: Przymierze), Julian Dennison (Kronika Świąteczna: część druga, Deadpool 2) oraz Brian Tyree Henry (Laleczka, Joker, Wdowy) .

Premiera filmu w kinach i jednocześnie przez 31 dni na platformie HBO Max 26 marca. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama