dodano: 2017-01-30 16:05:01
ANDPC

Gorogoa, nietypowa przygodówka - logiczna na pierwszym zwiastunie

Gra: Gorogoa
Gorogoa, nietypowa przygodówka - logiczna na pierwszym zwiastunie
1

Jeszcze w tym roku, w sprzedaży w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, zadebiutuje nietypowa, narracyjna przygodówka logiczna, dzieło jednej osoby, zatytułowana: Gorogoa.
 
W tej wyjątkowej pod względem mechaniki i prezentującej śliczną, rysunkową grafikę grze, przeniesiemy się do wyjątkowego świata, składającego się z interaktywnych paneli, obrazów, które musimy ze sobą łączyć w odpowiedni i właściwy sposób. 
 
Gra jest projektem jednej osoby, Gorogoa opracował i zilustrował Jason Roberts. Zanurzając się w ten niezwykły projekt, pełen urokliwych, pastelowych puzzli, łącząc, manewrując nimi, stopniowo poznawać będziemy jej fabułę. Oprócz łączenia interaktywnych elementów, gracz skupi się na rozwiązywaniu zagadek logicznych. Projekt oferuje nie tylko przepiękną grafikę i nietypową mechanikę ale i niepowtarzalny klimat.
 
Gorogoa, zadebiutuje na platformach Windows, Mac i Linux jeszcze w tym roku. Zakupimy ją w dystrybucji cyfrowej na Steam. Dostępna będzie w wielu wersjach językowych, także w wersji polskiej

Strona internetowa     Karty gry na Steam 

 

 


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-06 15:24:37

Dość nietypowe, twórca dopracował to w najmniejszych szczegółach, sześć lat produkcji to sporo ale jak się robi samemu to tak to już jest, że na początku zakłada się niedługi czas produkcji a potem życie to weryfikuje. Nie przepadam za takimi tytułami no chyba, że byłaby to taka minigierki logiczna w jakimś większym tytule.

Reklama
Reklama