dodano: 2021-06-22 07:10:01

Growy Superman powstanie dzięki Warner Bros Games Montreal? Nowe plotki wskazują na ciekawy obrót spraw!

Autor: AnoX
Growy Superman powstanie dzięki Warner Bros Games Montreal? Nowe plotki wskazują na ciekawy obrót spraw!
12°
0

W internecie pojawiło się nieco wieści wskazujące na jedno - gra Superman od Warner Bros Games Montreal ma być kolejnym, projektem studia obiecującego obecnie w Gotham!

Pierwotnie pojawił się informacje, a nawet oferta pracy studia z Kanady, sugerująca początek prac nad drugim projektem. Bardzo szybko wieści te wyłapał James Sigfield.

Dziennikarz i informator zaangażowany w Geeks WorldWide był jednym z pierwszych, który przybliżył graczom informacje dotyczące Gotham Knights, choć i jemu udało się pomylić.

Niemniej obecnie jego pewność siebie oraz wskazania są jednoznaczne. Należące do Warner Bros. studio miało otrzymać zgodę i rozpoczynać działania celem opracowania... gry o Supermanie!

Póki co studio skupia się na swojej grze o przedstawicielach Bat-Rodziny, jednakże wiele wskazuje na to, że Warner przy okazji połączenia z Discovery, pozwala sobie na odważniejsze ruchy.

Zapoznaj się również z: Finałowy tydzień Skillfactor rozpoczął się! Co czeka graczy oraz widzów?

Nie powinniśmy się spodziewać zbyt szybkiego potwierdzenia, niemniej pamiętajmy także o tym, że będzie to wymagający technologicznie projekt, zatem z różnych stron mogą się pojawić kwestie potwierdzające realizację tego tytułu.

Nie wiemy kiedy Superman od Warner Bros Games Montreal ukaże się na rynku.

 

 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama