dodano: 2019-05-28 16:00:03
PS4PS4 PRO

Gra z uniwersum Star Wars odwzorowana w Dreams

Autor: nocarz
Gra z uniwersum Star Wars odwzorowana w Dreams
11°
0

Dreams od Media Molecule miało być zwykłą grą, a z czasem stało się jednym wielkim narzędziem do tworzenia tych ostatnich.
 
W kwietniu Sony Interactive Entertainment udostępniło we wczesnym dostępie w PlayStation Store pierwszą wersję gry w cenie około 124 zł. Społeczność zaczęła się nim bawić i trzeba przyznać, że naprawdę edytor daje radę i możliwości Dreams są ogromne.
 
Dreams we wczesnym dostępie
 
Jeden z użytkowników o nicku Gauffreman stworzył za pomocą edytora i dostępnych narzędzi remake Star Wars: Roque Squadron. Użytkownik przyłożył się do pracy, a tytuł odznacza się ogromną dbałością o każdy drobny element oprawy graficznej. Na zamieszczonym poniżej filmie możecie sami ocenić efekt jego pracy.
 
Dreams najprawdopodobniej jest ograniczone tylko ludzką wyobraźnią, a z każdą chwilą w edytorze przybywa nowych gotowych szablonów do wykorzystania. Z pewnością gra ma na celu jeszcze lepsze zacieśnienie więzów pomiędzy ludźmi i rozgrywanie produkcji przez nich stworzonych. Natomiast Star Wars Roque Squadron to tytuł, który ukazał się w 1998 roku na komputery PC oraz konsolę Nintendo 64.
 
Karta gry w PlayStation Store
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama