dodano: 2019-03-13 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Gracz stworzył zabójczy labirynt w Fallout 76

Autor: nocarz
Gracz stworzył zabójczy labirynt w Fallout 76
10°
0

Fallout 76 to jedna wielka porażka i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie naprawiona. Pomimo tego gracze starają się za wszelką cenę wymyślić coś ciekawego.
 
W czasie rozgrywki jedni z nich biegają i  starają się znaleźć ukryte schrony czy inne miejsca, a są też tacy, którzy próbują stworzyć coś z niczego. Jednym z takich twórców jest użytkownik Reddita – Vault101manguy, który stworzył pewien labirynt przypominający ten znany z mitologii. Gracz postawił ten  niezwykły budynek bardzo blisko lokacji startowej i serdecznie zaprasza gestami do odwiedzenia jego przybytku.
 
Nieświadomych graczy wabił także unikalną nagrodą za poświęcony mu czas. Niestety po wejściu do budynku drzwi zatrzaskiwały się, a gracze nerwowo zaczynali biegać po korytarzach otwierając fałszywe drzwi. Na domiar złego w środku nie czekała nagroda ale olbrzymi Szpon Śmierci. Właściciel labiryntu wskakiwał wtedy na górę i obserwował zmagania nowych zawodników. Według zasad PvP Szpon Śmierci zadaje pełne obrażenia dopiero kiedy sam zostanie zaatakowany, a o tej zasadzie łatwo zapomnieć kiedy zostaje się uwięzionym w zamkniętym labiryncie.
 
Twórca labiryntu, Vault101manguy oświadczył, że jego celem było tylko nastraszyć i zaskoczyć innych graczy. Na szczęście nikt z uwięzionych nie zginął. Autor opowiada, że podczas tworzenia labiryntu spotkał się z kilkoma problemami jak np. z wielkością szpona (trzeba było zapewnić mu sporo przestrzeni, a tym samy zrezygnować z niektórych fałszywych drzwi, przejść i sufitu). Ponadto twórca miał spore problemy ze znalezieniem odpowiedniego Szpona Śmierci, który dałby się oswoić (trwało to około 3 dni).
 
Na koniec pamiętajcie, że stara zasada brzmi – nie ufać obcym, a tym bardziej kolesiowi w kapeluszu i szlafroku.
 
 

Komentarze (0):