dodano: 2021-04-08 14:00:01
PS3XBOX

Grand Theft Auto 5 wskakuje na szczyt listy najczęściej oglądanych streamów gier

Grand Theft Auto 5 wskakuje na szczyt listy najczęściej oglądanych streamów gier
1

GTA V według statystyk jest teraz najchętniej oglądanym streamem. Pomimo, że nie jest to najnowsza gra, dzięki popularności serwera GTA online i aktualizacjach producenta, tytuł cały czas przykuwa uwagę.

Grand Theft Auto 5 zostało wydane osiem lat temu, ale wciąż jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier każdego miesiąca. Teraz tytuł zajmuje wygodne miejsce na szczycie listy najczęściej oglądanych gier na streamie.

Swoją długowieczność tytuł zawdzięcza trybowi Grand Theft Auto Online, który pozwala graczom dołączyć do lobby nawet 30 graczy, a potem rabować sklepy, dokonywać napady, kupować samochody i mieszkania oraz brać udział w różnego rodzaju szalonych wybrykach. Tryb jest wspierany przez stałe aktualizacje od dewelopera Rockstar Games, które często dodają nowe aktywności dla graczy, a także nowe przedmioty do kupienia i zabawy.

Zobacz także: Don't Forget Me, cyberpunkowa przygodówka w retro stylu z datą premiery na platformie Steam. Premiera już w kwietniu

Niedawny wzrost zainteresowania Grand Theft Auto 5 wynika jednak z eksplozji popularności serwera RPG NoPixel, który dominował na Twitchu przez ostatnie kilka tygodni. Serwer jest stworzonym przez fanów modem, który pozwala graczom wcielić się w różne role, dzięki którym mogą wchodzić w interakcje z innymi graczami na podstawie ściśle przestrzeganych zasad. Tryb został wybrany przez jednych z największych streamerów Twitcha, takich jak xQc. Niedawno Grand Theft Auto RP zwróciło nawet uwagę celebrytów, takich jak LeBron James i Travis Scott, co zdecydowanie pokazuje szczytową formę popularności gry. 

Grand Theft Auto 5 jest w tej chwili dostępne na PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Top-10-Most-watched-games-converted 


źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-5-streaming-views/

Komentarze (0):
avatar AnoX
dodano: 2021-04-08 22:03:27

No i jak oni biedni mają się zabrać za GTA VI? :D

Reklama
Reklama